Rozhovor se slovenskou stár STYKEM: Oskar a LBMT mi dali svou důvěru

Osmého srpna ukončil Martin "STYKO" Styk působení v Hellraisers a vydal se na další velkou pouť v jeho kariéře.
FOTO: HLTV.org
FOTO: HLTV.org

reklama

Připojil se k mousesports, kde bude spolu s českou stár Oskarem dalším tuzemským reprezentantem. Rozhovor nejen o tomto přestupu si pro nás připravil portál The Score Esports.

Hellraisers jsi opustil ani ne po dvou letech, ještě před vypršením smlouvy. Co tě dovedlo k tomu, abys tým opustil? 

Jeden z důvodů, který mě právě teď napadá, je pomalý růst týmu. Všechni ostatní se zlepšovali rychle, my jsme jim zkrátka nestačili. Zkusili jsme změnit pár věcí, ale ani to nepomohlo a zůstávat v týmu, který stagnuje se mi nechtělo.

Zase se jednou musíš loučit se svým spoluhráčem (a věřím, že i s dobrým přítelem) Patrikem "Zero" Žúdelem. Chtěl bys mu něco vzkázat?

S Patrikem jsme opravdu dobří přátelé, na každém turnaji jsme spolu sdíleli pokoj, takže se známe opravdu dobře. Ale nebude to poprvé, co budeme hrát každý v jiném týmu, pochopil tedy moje rozhodnutí opustit HR a připojit se k mouz. Navíc jsme oba cítili, že tým potřebuje změnu. Až na to, že se nebudeme tak často vídat, budeme stále dobří přátelé. Na tom nic nezmění ani to, že se staneme konkurenty.

Nově budu pokoj nejspíše sdílet s oskarem. Je to šťastlivec, protože se mnou objeví skryté drahokamy světové kinematografie!

Když už mluvíme o oskarovi, je to tvůj starý spoluhráč, který se na tvém přestupu k mouz určitě podílel. Jak moc velkou roli v něm odehrál?

Rozhodně velkou. Tomáš a Sergey "LMBT" Bezhanov mě znají dlouho, takže věřím, že se za mne zaručili. Děkuji jim za to a doufám, že jejich důvěru nezklamu.

Zbytek rozhovoru naleznete na tomto odkazu.

Autor: Michal Pšenák
Zdroj: PLAYzone.cz; the Score Esports

reklama

reklama