Světová hvězda StanCifka míří do eSuby

Přední domácí organizace eSuba oznámila posílení o dva silné koně, které mají být důležitým krokem za účelem dominance domácí Hearthstone scéně.
FOTO: eSuba.eu
FOTO: eSuba.eu

reklama

Napsal, Přemysl "Huhy" Malina

Začátkem letošního roku zažil Mikuláš 'Pokrovac' Dio životní přestup, kdy společně s českou jedničkou Stanislavem 'StanCifka' Cifkou zamířil pod křídla zahraniční organizace MisfitsGG. Tehdy tohle duo vytvořilo novou sestavu společně s talentovaným Georgem 'GeorgeC' Connolym. Na téhle sekci se nic nemění ani dnes, tedy až na jeden drobný detail.

Od dnešního dne na českých a slovenských turnajích tuto dvojici neuvidíme v dresu Misfits, nýbrž eSuba.Samsung. Po dlouhých jednáních bylo uvolnění českých hráčů pro soutěže na CZ/SK půdě dotáhnuto do konce, čímž se eSuba stává týmem o osmi hráčích. Kolik z nich se probojuje například na MČR? Společně s Pokrovačem nyní aspiruje i StanCifka, jenž získal své první body.

Čtyřčlenná česká reprezentace tak nyní mimo CzechClouda obsahuje tři zástupce týmu eSuba, tohle jméno tak rázem posílilo o několik stupňů. Abychom si připomněli skutečnou sílu StanCifky, tak dle žebříčků šlo jednu dobu o nejlepšího hráče na světě a na svém kontě má triumfy z turnajů jako StarLadder StarSeries 1 nebo DreamHack Bucharest 2015. Opomíjet nemůžeme ani Pokrovače, jenž loni i letos bojoval na HCT šampionátech o postup na BlizzCon.

Co si vy myslíte o tomhle posílení eSuby pro domácí turnaje? Začneme opět vídat tenhle pojem na nejvyšších příčkách velkých turnajů? Svých pár slov přidal i manažer Karel Potužník:

„Obrovská síla. To jsou správná slova charakterizující tyto dva HS hráče. A právě tato síla se teď připojuje k eSubě pro domácí akce. Jsme rádi, že se nám podařilo dohodnout s jejich domovským týmem Misfits a my všichni se tak budeme moci těšit na Pokrovače a hlavně StanduCifku ve větší míře také na turnajích určených pouze pro česko-slovenskou komunitu. Věřím, že kluci snadno zapadnou do našeho týmu, vždyť na řadě zahraničních akcí již delší dobu tvoříme jednu partu. Co víc dodat, tohle bude jízda a my věříme že na její cestě bude nejedno vítězství.“

Kompletní soupiska HS týmu eSuba.Samsung:

 Oldřich 'Faeli' Mahdal
 Pavel 'Scruffy' Janík
 Jaroslav 'Jarla' Vyskočil
 Štěpán 'ecoo' Mach
 Martin 'Vanik' Vaniš
 Přemysl 'profajz' Osička
 Stanislav 'StanCifka' Cifka
 Mikuláš 'Pokrovac' Dio

 

Autor: Přemysl "Huhy" Malina
ZDROJ: PLAYzone.cz

reklama

reklama