Team Liquid přebírá sestavu švédských Alliance

Už před nějakou dobou oznámili vicemistři světa odchod ze své domovské organizace, jak ale ředitel legendárních TL oznámil. bez Dota 2 týmu být nechtějí. Do Liquid přichází kompletní soupiska donedávna patřící týmu Alliance
Bývalá sestava Team Liquid přechází do Alliance!
Bývalá sestava Team Liquid přechází do Alliance!

reklama

Kompletní pětice hráčů, která ještě donedávna oblékala dresy Alliance, posilňuje Team Liquid, kterým po odchodu úřadujících vicemistrů světa Dota 2 sekce chyběla. Z většiny švédská sestava vedená kapitánem Aydinem "iiNSaNiA" Sarkohiem si za poslední rok prošla obřím posunem a šlo by ji vlastně označit za skokana roku. Příchod této pětice, ve které spolu se švédským kapitánem figurují ještě jeho dva krajané a Němec s Norem, oznámila organizace na svém Twitteru pomocí bezmála tříminutového videa, a i když tím uzavřela debaty o tom, kdo tedy nakonec bude v jejich Dota 2 sekci usilovat, otevřely se zase diskuze o podobě rosteru Alliance.

Ty ale byly ukončeny ani den po té, kdy i tato organizace vydala trailer, v němž představila své nové reprezentanty. Z nichž již dva mají s hraním za Allience zkušenosti, složení týmu je ale zajímavé a o to se stará především Fata, který přesedlal z Offlinky a Midu na Hard Supporta. Tento ostřílený veterán si pak také vezme kapitánskou pásku, tak uvidíme, jestli jeho roster dosáhne na stejný posun jako ten, co přestoupil pod Liquid.

Sestava Team Liquid nyní vypadá takto:

Michael "miCKe" Vu
Maximilian "qojqva" Bröcker 
Samuel "Boxi" Svahn
Tommy "Taiga" Le
Aydin "iNSaNiA" Sarkohi

Sestava Alliance nyní vypadá takto:

Nikolay "Nikobaby" Nikolov   
Linus "Limmp" Blomdin  
Neta "33" Shapira 
Simon "Handsken" Haag
Adrian "Fata" Trinks

reklama

reklama