TI7: Team Liquid přejíždí čínské soupeře!

Jediný tým reprezentující Západ na turnaji The International Team Liquid vítězí po nervydrásajícím finále spodní části pavouka!
The International - Team Liquid - Aegis

Team Liquid vs LGD.Forever Young

Team Liquid čekala poslední den turnaje The International pořádná fuška. Hned na úvod si měli totiž střihnout BO3 sérii proti velkým favoritům z LGD Gaming a jejich podsekci Forever Young. Pokud se o někom říkalo, že dokáže aktuálně nejlepší tým světa porazit, byli to právě LFY.

Zápas se rozjel solidně a čínská sestava potvrzovala od začátku, že je pevně rozhodnuta zvítězit. Po sedmapadesátiminutách se podařilo LFY získat první bod a Liquid byli v těžké situaci. V následující hře napickovali TL to, s čím se jim hraje nejlépe a hned ta hra nabrala jiné obrátky. Hlavně pak hrdina Nature's Prophet prokázal jednoznačně svou sílu.

Následující dvě hry zabraly kolem čtyřicetiminut a bylo to asi to nejhezčí, co jsme na The International viděli.

Team Liquid vs Newbee

Grandfinále nám tak i přes původní odhady nabídlo utkání Západu proti Východu. Team Liquid hned v první hře nechal Newbee sebrat si své nejoblíbenější picky, načež oni si vzali své oblíbené kombo s Nature's Prophet. Tento krok se jim vydařil a světová sestava získala první bod.

Ve druhé a třetí hře hrálo štěstí do kapes týmu Newbee, kteří bohužel nezískali svůj druhý titul mistrů The International. Novým šampionem se tak stává Team Liquid, jenž si odnáší více než 10 a půl milionu dolarů!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama