V sobotu dopoledne vám přineseme ty nejlepší fragy play-off Tipsport COOL ligy!

Esportu v televizi nikdy není málo! Každou sobotu vám už opravdu dlouho přinášíme pravidelnou relaci jménem COOL Esport, tento víkend se však pouze s ní nespokojíme. Za námi je totiž vyvrcholení letní sezony 1. Tipsport COOL ligy, které nabídlo to nejlepší domácí CS:GO a přesvědčit se o tom budete moci v sobotu přímo v televizi.
Tipsport COOL liga v televizi
Tipsport COOL liga v televizi

reklama

Produkce PLAYzone, se kterými děláme právě na naší 1. Tipsport COOL lize i pořadu, se stále zlepšuje. Co se týče produkce po akci, PLAYzone pravidelně přináší to nejlepší z uplynulých eventů, a právě vzhledem k jejich vysoké kvalitě lze takovéto záběry dostat i do televize. V minulosti tomu tak bylo například po finále obou MČR a jinak tomu nebude ani teď po vyvrcholení letní sezony 1. Tipsport COOL ligy o minulém víkendu.

Boje nejlepších čtyř týmů po základní části – SINNERS, CZC.eSuba, Sampi a Enterprise Esports – totiž nabídly celou řadu povedených akcí. Jak by také ne, když jde o smetánku domácí scény! My a PLAYzone jsme si tak připravili 25minutové fragmovie toho nejlepšího z obou semifinálových duelů, zápasu o třetí místo i ze samotného grandfinále, které rozhodla až pátá mapa. Právě velké finále nabídlo opravdové perly, jako můžete vidět níže.

To nejlepší z 1. Tipsport COOL ligy můžete sledovat v sobotu 10. října od 11.10 na Prima COOL hned po našem pravidelném týdeníku COOL Esport. Ukažte, že esport do televize patří a zapněte si televizi o víkendu i vy!

reklama

reklama