Ve 34. díle se můžete těšit na další kolo soutěže s HAL3000 či na rozhovor se Seronem

Rozhovor s předním českým FIFAřem, druhé pokračování soutěže o počítač od HAL3000 i mnohé další přinese již tuto sobotu 34. epizoda pořadu COOL Esport.
Seron
Seron

reklama

Poslední prázdninová sobota sice nejspíše pro školáky nebude úplně nejšťastnější, my tu ale máme jeden způsob, jak si náladu spravit! Jak už tomu tak totiž bývá, první víkendový den nabídne další díl našeho televizního magazínu COOL Esport, který bude opět nadupaný od začátku až do konce. Vedle zajímavého tématu či okénka s aktualitami se v něm můžete těšit především na interview se známým hráčem FIFA 20 Dominikem "Seron" Čermákem a také na druhé pokračování dlouhodobé soutěže o parádní počítač od HAL3000. Tak si nás v sobotu od 12:10 nezapomeňte naladit!

O jakou mašinu se hraje?

Herní sestavy HAL3000 MČR Finále jsou bestsellery tohoto roku a varianta Pro je dokonce dlouhodobě TOP 1 žebříčku prodejce CZC.CZ. Tato varianta s certifikací MČR je osazená oblíbeným šestijádrem AMD Ryzen 1600 a grafickou kartou NVIDIA GTX 1660 Super. Počítače HAL3000 lze v různých konfiguracích pořídit na stránkách www.hal3000.cz.

reklama

reklama