Za námi je Vodafone Jarní Sklizeň, kdo si vybojoval první místa na MČR?

Clash Royale máme rádi. A sledovat, jak hrají ty nejlepší při skvělém komentáři, to máme rádi ještě více! Takže jsme si samozřejmě nenechali ujít největší CZ/SK akci za posledních pár týdnů, Vodafone Jarní sklizeň. Jak probíhala?
Tito hráči hráli na MČR 2017, kdo se k nim přidá tentokrát?
Tito hráči hráli na MČR 2017, kdo se k nim přidá tentokrát?
PLAYzone.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Před pár dny jsem vás informovali o tom, že vrchol jarní kvalifikace na MČR už je skoro tady. A skutečně, Vodafone Jarní sklizeň se odehrála už včera, co nám prozradilo o poměrech na naší scéně? Popravdě, nic moc, co bychom už nevěděli!

Sklizeň potvrdila, že neoficiálním králem naší scény je UnSeen. Tento hráč ze stáje Zetka hrál celé jaro opravdu perfektně a zlato ze sklizně to pouze potvrzuje. Ve skvělém světle se předvedl také celek Giant eSports – jejich reprezentant Butimk postoupil do Brna ze třetího místa. I jeho týmoví kolegové, jako je třeba nico CZ YTB, se ale převedli v dobrém světle.

Nezklamal ani úřadující mistr ČR, bRoCk. Po jaře, plném především úspěchů z ladderu, bRoCk na sklizni ukázal, že mu stále jdou i turnaje. Čtveřici postupujících uzavírá hráč z celku Loogle, Paradox se na jaře rovněž blýsknul skvělými výkony a postup si tedy bezesporu zaslouží.

Konečné pořadí Vodafone Jarní Sklizně:

 1. místo:  UnSeen – postup na MČR + 4 000 Kč
 2. místo:  bRoCk – postup na MČR + 2 000 Kč
 3. místo:  Butimk – postup na MČR + 1 000 Kč
 4. místo:  Paradox  – postup na MČR

Na záznam z Jarní sklizně se můžete podívat zde: 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama