Zapojte se do naší facebookové soutěže a vyhrajte herní židli Diablo X-Horn!

Sedíte teď kvůli karanténě celé dny doma před počítačem a už vás z toho začíná bolet celé tělo? Možná je na čase upgradeovat svou židli. A s tím vám může pomoc naše facebooková soutěž?
Diablo X-Horn
Diablo X-Horn

Vládní nařízení nám kvůli současné pandemii koronaviru prakticky zakazují vyjít ven z domova a nepracujete-li, nemusíte se kvůli dočasnému uzavření škol ani chodit učit. Ideální čas prosedět celé dny u videoher! Jenže i to může být po chvíli otravné a to i kvůli tomu, že sedět dlouhou dobu u počítače prostě fyzicky není moc příjemné. To se dá ale jednoduše vyřešit – stačí mít totiž doma pořádnou herní židli!

A do jedné z těch nejlepších, které jsou v současnosti k mání, navíc nemusíte investovat ani korunu! O perfektní židli X-Horn od firmy Diablo totiž nyní soutěžíme na našem Facebooku. A co musíte pro to, abyste ji v barvě a velikosti dle vlastního výběru měli doma? Stačí náš soutěžní příspěvek, který najdete ZDE, olajkovat a napsat nám pod něj do komentáře, proč byste židli měli vyhrát právě vy. Soutěžit můžete až do nedělní půlnoci, následně už pak my akorát jednoho z vás náhodným losem vybereme. Kompletní pravidla soutěže najdete TADY, my už vám jen popřejeme hodně štěstí!

reklama