Prima COOL rozjíždí podcasty! Chcete genetičku Pekovou nebo hvězdného žraloka Adolfeena?

Poslechněte si COOLtalks – rozhovory se zajímavými lidmi, kteří mají co říct.
COOLtalks - Míša Lovacká a Michal Orsava
COOLtalks - Míša Lovacká a Michal Orsava
archiv Prima COOL

reklama

Podcast – nejlepší způsob, jak se něco zajímavého dozvědět nebo se prostě jen nechat inspirovat a bavit, aniž byste při tom museli civět do obrazovky nebo do papíru. Prostě nejlepší poslech, co si dáte k práci, při dojíždění nebo před usínáním.

Teď ho konečně dostanete od týmu Prima COOL pod značkou COOLtalks v audio záznamech rozhovorů, které jste mohli vidět i na obrazovce. Najdete je všude tam, kde jste zvyklí hledat svoje oblíbené podcasty, včetně Spotify nebo Apple Music. Stačí dát odběr, aby vám neunikla žádná nová epizoda. Venku už je prvních pět dílů a další jsou vyloženě za rohem.

V rozjezdovém díle jsme mluvili se známou českou lékařkou a molekulární genetičkou Soňou Pekovou o tom, proč si myslí, že je nový koronavirus velký průšvih, co unikl z laboratoře.

COOLtalks - Soňa Peková
Autor: archiv Prima COOL COOLtalks - Soňa Peková

Druhá epizoda COOLtalks vyzpovídala hned dva skvělé tvůrce parodií na českém internetu – Míšou Lovackou a Michala Orsavu. Určitě znáte jejich vtipné videomontáže, v nichž se do Česka podívali Harry Potter, Kevin McCallister ze Sám doma nebo bájný přízrak silnic Knight Rider. Mluvilo se přitom hlavně o jejich posledním počinu EETerminátor: Den vyúčtování!

COOLtalks - Míša Lovacká a Michal Orsava
Autor: archiv Prima COOL COOLtalks - Míša Lovacká a Michal Orsava

Jeho pecka Corona Firus byla pandemickým hitem na sociálních sítích i na YouTube. MC Adolfeen přišel (na třetí díl COOLtalks) k nám do studia: malej, zákeřnej, chlupatej a taky dost oplzlej. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se situace vyhrotí, k čemuž přispěl i jeho podržtaška DJ Roxtar.

COOLtalks - MC Adolfeen a DJ Roxstar
Autor: archiv Prima COOL COOLtalks - MC Adolfeen a DJ Roxstar

DJ UWA toho už v klubech hodně zažil, protože od časů pekelně rozjetých devadesátek obráží ty nejznámější kluby a dostává lidi do taneční extáze. Co viděl v gay barech (a co si o tom myslí jeho děti), se dozvíte ve čtvrtém díle COOLtalks.

COOLtalks - DJ UWA
Autor: archiv Prima COOL COOLtalks - DJ UWA

Petr Cibulka proslul jako neúnavný lovec ruských agentů. Dřív politický vězeň, dnes aktivista a nepříliš úspěšný politik, kterého proslavily v devadesátých letech takzvané Cibulkovy seznamy, v nichž na vlastní pěst a riziko uveřejnil seznam spolupracovníků StB. Ve svém honu rozhodně nepolevuje, jak ukázal coby host pátého dílu COOLtalks.

COOLtalks - Petr Cibulka
Autor: archiv Prima COOL COOLtalks - Petr Cibulka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!