Kdo bude koučovat dva týmy na COOL Wave? Poznejte 4 profesionální české surfaře!

Osm adeptů na výhru televizní reality show COOL Wave a čtyři čeští profesionální lektoři v surfování, kteří jim už v prvních minutách ukážou, že neumí zhola nic, natož chytit pořádnou COOL vlnu. Kdo bude koučovat osm soutěžících? Máme pro vás oslňující jména českého surfingu.
COOL WAVE - koučové
COOL WAVE - koučové
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po vybrání osmi adeptů ze stovek soutěžících se na ostrově Fuerteventura (Kanárské ostrovy) vytvoří dva týmy po čtyřech soutěžících. Dvě holky a dva kluci patří do jednoho týmu (červený a modrý), každou skupinku budou koučovat dva lektoři surfování. A jelikož je surfování viditelně v rodině, tak se jedná o sourozence a manžele, kteří patří mezi českou špičku na poli surfování.

6 INFORMACÍ O NOVÉM ČESKÉM POŘADU COOL WAVE: PRAVIDLA SOUTĚŽE A SKVĚLÉ VÝHRY

Poznejte čtyři kouče z COOL Wave:

Červení: Kateřina Havlíková a Petr Havlík

Surfování se stalo pro Kateřinu Havlíkovou náplní života. Získala titul surfařského instruktora (FCS). Je držitelkou dvou bronzových medailí z MR ČR&SR v surfingu. Společně s manželem Petrem žije a učí už 11 let na Fuerteventuře.

Manželé Havlíkovi se postarají o tým červených
Autor: Lukas Neasi Manželé Havlíkovi se postarají o tým červených

Petr Havlík je držitelem titulu surfařského instruktora Federacion Canaria de Surf (FCS). Kromě surfování a podnikání se Petr věnuje skatování a focení. Společně s manželkou Kateřinou mají dvě malé děti, které už se samozřejmě také učí surfovat.

Modří: Tereza Olivová a Otmar Oliva

Tereza Olivová je několikanásobná mistryně ČR v surfingu. Částečně žije a učí v Dominikánské republice surfování. Terka se kdysi zúčastnila reality show Big Brother, zároveň se živila modelingem v Itálii, kde žila pět let. S bratrem podnikají ve spoustě odvětví.

Sourozenci Olivovi budou lektoři a guru soutěžících modrého týmu
Autor: Lukas Neasi Sourozenci Olivovi budou lektoři a guru soutěžících modrého týmu

Otmar Oliva, kterému se neřekne jinak než Otík, prošel náročnými zkouškami Mezinárodní surfové organizace a jako první Čech získal profesionální instruktorskou licenci ISA. Žije a učí na Srí Lance. Tereza a Otmar pochází z 6 sourozenců a Otík je známý tím, že s radostí provádí pranky všeho druhu.

Cool Wave (1) - upoutávka
Cool Wave (1) - upoutávka

COOL Wave uvidíte už 23. dubna na Prima COOL ve 20.50!

Reklama
Reklama