Nehledáme jen ty nejlepší surfaře, tvrdí Jakub Michna o prvním castingu na COOL Wave

Pokud si někdo myslí, že na nové reality show COOL Wave uvidí ty nejlepší české surfaře, tak je na omylu. V pořadu COOL Wave jde hlavně o zdokonalování se ve sportu, který je pro Čechy ještě pořád dost vzdálený. Surfař a lektor Jakub Michna byl jedním z těch, kteří na prvním castingu vybírali ty, jež se dostanou na ostrově Fuerteventura do rukou nejlepších českých lektorů. Koho hledal?
Jakub Michna vybíral na prvním castingu soutěžící COOL Wave
Jakub Michna vybíral na prvním castingu soutěžící COOL Wave
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Soutěžící v ještě mrazivých dnech v České republice nečekalo žádné slavné dostaveníčko na gauči, ale dlouhé čekání v zimě, profesionální pohovory a malé zkoušky zdatnosti. Mezi těmi, kteří rozhodovali o tom, kdo se podívá na Fuerteventuru, kde můžete najít ty nejkrásnější evropské pláže, byl v prvním castingu i nadaný surfař a lektor Jakub Michna.

Hledají se začátečníci a pokročilí surfaři

Jakub tvrdí, že cílem pořadu COOL Wave není vybrat ty nejlepší a nejzkušenější surfaře, ale zaměřit se na zajímavé typy osobností a rozdílné úrovně schopností. Hledali se totiž i absolutní začátečníci, kteří na prkně nikdy nestáli!

Cool Wave – Jakub Michna o vybírání soutěžících
Cool Wave – Jakub Michna o vybírání soutěžících

Začátečníci, jak se už na začátku natáčení ukázalo, měli obrovskou výhodu a privilegium. Už od prvních kroků na pláži byli pod dohledem těch nejlepších českých koučů. Chyby samouků, které se jen těžko odbourávají, se jim díky profesionálním lektorům Tereze Olivové, Otíkovi Olivovi, Kateřině Havlíkové a Petrovi Havlíkovi vyhnuly.

6 VĚCÍ, KTERÉ POTŘEBUJETE VĚDĚT O COOL WAVE: PRAVIDLA HRY A SLADKÉ VÝHRY

POZNEJTE 4 KOUČE SURFINGU, KTERÉ UVIDÍTE V POŘADU COOL WAVE

Surfařská reality show COOL Wave

COOL Wave odstartuje 23. dubna ve 20.50 na Prima COOL, kde opanuje osm pondělků za sebou. Tento inovativní bootcamp přinese souboj plný adrenalinu, kdy se proti sobě v atraktivním prostředí ostrova Fuerteventura postaví surfaři různých úrovní. Diváci se mohou také těšit na vypjaté situace, které vzniknou díky tomu, že spolu vybraní surfaři budou trávit 24 hodin denně. Účastníci tedy musí překonávat nejen překážky včetně pranků a kanadských žertíků, ale mnohokrát i sami sebe.

VÍCE SE O COOL WAVE DOZVÍTE TADY

Reklama
Reklama