Španělský surfař nesnáší televizi. S koučem COOL Wave se málem popral!

Podívejte se na bonusový materiál ze 7. dílu COOL Wave. Natáčení surfařské reality show se na ostrově Fuerteventura neobešlo bez šarvátek na vlnách. Když se potkal štáb COOL Wave se španělským lektorem na vlnách, nedopadlo to úplně dobře. Podívejte se na video.
Hádka
Hádka

reklama

Během natáčení COOL Wave se ukázalo, že ne všichni surfaři jsou mírumilovné bytosti. Jednomu španělskému lektorovi lezl létající dron nad oceánem, jenž zachytil osmičku našich soutěžících, tak na nervy, že se rozhodl ho chytit holýma rukama. A to je dost nebezpečný akt, jelikož by mu při špatné manipulaci mohl létající dron useknout prsty.

Následně byl na Shauna a koučku Kačku Havlíkovou vulgární, takže si to s ním musel dojít vyřešit samotný Petr Havlík. Ten přiznává, že málem došlo ke rvačce. Podívejte se sami na video bonus, který v televizi neuvidíte!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

COOL Wave – Hádka se španělským surfařem

Sledujte COOL Wave každé pondělí ve 23.00 na Prima COOL!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!