Napichovač Da Vinci a vymítač Ichabod. V pondělí na COOLu

Premiérové epizody Ospalé díry a Da Vinciho démonů v pondělí po osmé nabídnou dvojí porci hororu.
Leonardo Da Vinci vs Ichabod Crane
Leonardo Da Vinci vs Ichabod Crane
Prima COOL

reklama

Pondělní večer na COOLu už tradičně patří premiérám – i tentokrát se mrkneme na to, co nás čeká v novém díle Ospalé díry a Da Vinciho démonů.

Od 20.15 nejprve nakopneme další příběh z rušného života živého magneta na démony Ichaboda Cranea – fešáka tak urostlého, že i jeho vlasy mají ramena. Dnešní epizoda se jmenuje Schránka a nabídne hned dvojí porci posednutí ďáblem...

Nacházíme se tři díly do konce 1. řady, Schránka proto uzavře jednu nezodpovězenou linii řešící Ichabodovo trauma ze syna. V záři reflektorů však tentokrát nebude jenom on.

Část dílu totiž nabídne Jenny zatíženou démony minulosti, a to prosím pěkně doslova. Epizodou totiž hýbe arcizlé stvoření schopné nastěhovat se lidem do duše.

Ospalá díra - Schránka
Autor: multipleverses.com Ospalá díra - Schránka

Jeho hlavním cílem je ale zabydlet se uvnitř druhé velké tváře dílu, totiž Macy, dcery kapitána Irvinga. A to, aby vymámil ze skupiny artefakt nebezpečný pro hlavního démonického padoucha. Zkrátka a dobře, Ichabod a Abbie mají co řešit...

Poté, co si v Teorii velkého třesku dopřejeme Úterý smažených nočků (od 21.20) pak v 21.45 plynule navážeme na šestý díl Da Vinciho démonů. A tentokrát pojedeme exotiku!

V něm si Leo nedá pokoj ani po svém čerstvém propuštění z vězení. Ve snaze najít kartografa schopného rozluštit mapu Jižní Ameriky objevené v prvním díle vyrazí pryč z Florencie. Cílem výpravy přitom nebude nikdo jiný, než...

Vladem III, alias Napichovač, alias inspirace Drákuly! Foto:

Vlad III alias Napichovač alias inspirace Drákuly!

Jak je znát, všechno půjde jako na drátkách a Leonardo jistě nebude mít problém přesvědčit ho k propuštění kýženého kartografa. Nespí však ani konspirace roztáčená v Leonardově domovině.

Komu ani to nebude málo, může se na dobrou noc potěšit hororem Thompsonovi: Hlad po krvi. V pondělí od 22.50 na COOLu.

(lol)

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama