Na COOL přijdou v neděli Rocky & nový Dexter!

Konec týdne oslavíme ve velkém nejnovější a zároveň poslední řadou Dexe a kultovním Stalloneho opusem.
Užijte si v neděli na COOLu Rockyho a nového Dextra
Užijte si v neděli na COOLu Rockyho a nového Dextra
Prima COOL

reklama

Hoďte se do pohody a nechte si poslat pro nejarchivnější láhev Rychlých špuntů, v neděli večer jsme pro vás přichystali vskutku ženiální nabídku.

Začneme klasikou, protože kdy jindy porušit pravidlo "mládí vpřed", než před unaveným začátkem nového týdne? Od 20:00 proto vyhlížejte jeden z nejbestovnějších filmů Sylvestera Stalloneho, prvního a nejlepšího Rockyho!

Mladý boxer, sychravá Philadelphie, a především životní šance na to dokázat něco sobě i ostatním - Rocky je ztělesnění klasické story o tom, jak se z nuly stal frajer!

Rocky I - upoutávka 15s

Snímek, který do běžné mluvy převedl výraz "Rocky" jako "fakt hustej boxer", přitom v roce 1976 (!) do záře reflektorů katapultoval i samotného Stalloneho.

Ten jenom o pět let dříve natočil jisté příšerné porno jménem Italský hřebec, podobně jako v případě hrdiny Rockyho tak byl i film sám Stalloneho zlomovou šancí na to dokázat, že je více než jenom hora svalů...

Rocky I - upoutávka 40s

Starým vlkem však pouze začínáme, hned po něm totiž přijde na řadu čerstvé maso. I když, jak se to vezme - první díl 8. řady Dextera je sice premiérový, zároveň však touto sezónou celý Dex i končí svou dlouholetou kariéru.

Čest tak budeme mít s ultimativní přehlídkou všeho, co dělá Dextera Dexterem.

Jednak pokračuje vnitřní boj Debry se zjištěním, že její milovaný bratr kuchá lidi pro potěchu. Druhak se na scéně navíc objeví žena, který kdysi Harrymu pomáhala sestavovat jistý kód...

A ulicemi Miami navíc kráčí i nový, neznámý sériový vrah, libující si v hrabání se v mozcích.

Definitivní zakončení Dexterových dobrodružství začíná na COOLu od 22:30 prvním dílem 8. řady, akurátně pojmenované Nádhernej den!

Dexter VIII - upoutávka 15s

Náš nádhernej COOL večer pak po téhle baráži zakončíme připomínkou 2. řady Živých mrtvých. Kdo se pamatuje na události 3., nebo dokonce 4. řady, jistě ocení nakoukání do počátku seroše, kdy byla zombie apokalypsa ještě relativně nevinná...

Ve třetím díle 2. řady jménem Zásah v pravou chvíli se tak Rick a Shane poperou především se zombíky při snaze zachránit Carla. Ach, ty staré časy, kdy v tomhle seriálu nejčastěji padali nemrtváci.

Živí mrtví, dezert celého večera, začínají ve 22:35. Jedině na Prima COOL!

Dexter VIII

Poslední Dexterův zářez: začala finální 8. řada seriálu

 

 

Živí mrtví Simpsonized 960

Jak by vypadali Živí mrtví v Simpsonech? Koukejte!

 

Průvod zombíků v seriálu Živí mrtví

Živí mrtví od A až po Zombies

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama