Western Čtyřicet pušek: farmářka zapráská bičem!

Kulky létají zběsile do všech stran a zabodávají se do každého, kdo se jim připlete do cesty. Vítejte na Divokém západě obývaném sexy rančerkami a drsnými muži, co si rádi hrají s pistolkami.
Čtyřicet pušek
Čtyřicet pušek
dvdbeaver.com

reklama

V pondělí 10. 2. od 22.45 na Prima COOL.

Bratři Bonellovi jsou postrach zločinců, ale sami zabíjejí ve jménu státu. Jedno město jim ale změní život, neboť zde potkávají ambiciózní rančerku Jessicu (Barbara Stanwyck) s jejími čtyřiceti nohsledy, ke kterým se chová jako farmářka k telatům.

Být nájemný vrah je obživa minulosti, a tak hlavní hrdina touží jen po klidu a zapomnění, což mu úplatkářský šerif ani zákeřní pistolníci nechtějí dovolit.

Film je plný sexuálních narážek a každá romantická scéna končí něčí smrtí, což režisér netradičního westernu Samuel Fuller vysvětlil tak, že to je přece mnohem důvěryhodnější.

Nejzajímavější je hlavní ženská role Barbary Stanwyck, která umí ocejchvat krávy i muže a do jejíž úplatkářské bandy patří čtyřicet zlodějů, na jejichž krocení používá svůj bič. Nakonec ale i její srdce dobyde muž držící na uzdě celá města zločinců.

Muž proti muži

Muž proti muži a ti další: pět nej westernů

Oproti dnešním hollywoodským prefabrikovaným filmům Fuller nevidí svět jako černobílý (i když film ještě černobílý je :)), a tak každý je svým způsobem zlý, zkažený a uplatitelný. Každý má temnou minulost s pár uhnívajícími mrtvolami, na které by rád zapomněl. Je příliš pozdě prosit o odpuštění, ale lepší než být bačkora.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

FORTY GUNS - trailer

Barbara Stanwyck patří do Síně slávy westernových představitelů, má hvězdu na hollywoodském chodníku slávy a podle Amerického filmového institutu je jedenáctou největší ženskou filmovou hvězdou.

Sledujte v pondělí od 22.45 na Prima COOL šéfku čtyřiceti chlapů v době, kdy nejdůležitější bylo stříbro a mír se budoval na hrobech.

Verča Loudová

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama