10 nejslavnějších cameí, kterých jste si v nových Star Wars nevšimli!

Jak se do toho filmu všichni vešli?
Všimli jste si všech cameí?
Všimli jste si všech cameí?
Lucasfilm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Teď když jsou nové Star Wars konečně v kinech, spousta tajemství z natáčení začíná vylézat na povrch. O která jde, ptáte se? Tak například, v jakých rolích se objevily ty desítky celebrit a dalších slavných lidí, kteří měli to štěstí, že je někdo požádal, nebo jim to bylo nabídnuto. 10 nejslavnějších cameí pak vysvětlujeme přímo zde:

Princ Harry a William - Star Wars 1
Autor: profimedia.cz Princ Harry a William - Star Wars 1

1. - 3. Princ William, Harry a herec Tom Hardy jako stormtroopeři

První dva výše zmínění hrají podle spekulací pár stormtrooperů, kteří se chystají popravit Finna s Rose. Herec Tom Hardy se ve filmu taky objeví uvnitř bílého kostýmu, doteď však není jasné, kdy přesně.

4. Joseph Gordon-Levitt jako Slowen Lo

Vzpomínáte na toho naštvaného chlapíka, co prásknul Finna s Rose za jejich špatné parkování na planetě Canto Bight? Tak tohohle mimozemšťana namluvil častý spolupracovník režiséra Riana Johnsona, herec Joseph Gordon-Levitt

5. Warwick Davis jako Wodibin

Běžný účastník natáčení Star Wars herec Warwick Davis se krátce mihnul i v nové epizodě, kde si zahrál skřeta Wodibina na planetě s kasinem. Je to ten, co házel mince do BB-8.

6. - 7. Kate Dickie a Mark Lewis Jones ze Hry o trůny jako důstojníci Prvního řádu

Stejně jako v epizodě Síla se probouzí, i tentokrát se ve filmu objevilo několik veteránů ze seriálu Hra o trůny, aby si zahráli různé důstojníky Prvního řádu. Kate Dickie (Lysa Arryn) se objeví hned v úvodu, kde mluví s generálem Huxem, a Mark Lewis Johnson (Shagga) jako komandér obřího Dreadnaughtu.

8. - 9. Justin Theroux a Lily Cole jako hackeři

Manžel Jennifer Aniston a herec ze seriálu Pozůstalí Justin Theroux ztvárnil roli mistra v lámání kódů na planetě Canto Bight, zatímco modelka Lily Cole stála po jeho boku.

10. Elli Goulding

No a poslední hvězdné cameo patří mladé zpěvačce Elli Goulding, která zase posílila světlou stranu Síly, jelikož si zahrála jednu z důstojnic Povstalců. Spekuluje se, že se ve filmu objevil také zpěvák a moderátor James Corden, jeho role ale doteď nebyla potvrzena.

Bonusové cameo:

Pes herečky Carrie Fisher Gary se ve filmu objevil taktéž na planetě Canto Bight. Zahrál si mazlíčka jednoho z hráčů uvnitř kasina.

Tento článek najdete v těchto speciálech
Reklama
Reklama