4 výborné komedie z posledních let, které jste nejspíš neviděli

Hledáme perly mezi průměrem!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Velcí bratři - upoutávka

reklama

Sobotní večer se na Prima COOL ponese ve znamení komedie Velcí bratři. Dva ultimátní ňoumové se v ní stanou opatrovníky dětí bez domova – a jak už to při střetnutí nezodpovědných se zodpovědností chodí, výsledkem bude exploze humoru! Velcí bratři nejsou jedinou výbornou komedií, kterou jste v posledních letech nejspíše přehlédli. Vybrali jsme ještě tři další!

04) Velcí bratři

Když se setkají nezodpovědní nýmandi se světem povinností, je to vždycky zábava. Z geniálních komedií posledních let si něco podobného můžete pamatovat třeba ze Zbouchnuté. Velcí bratři přitom operují s trochu podobnou premisou, jejich hlavní hrdinové se však nestanou nedobrovolně otci - namísto toho se přihlásí do programu péče o děti bez domova. Výsledek je v zásadě podobný. A i když Velcí bratři nezískali takovou kultovní oblibu jako Zbouchnutá, tím spíše dovedou jako méně známá látka skvěle pobavit!

03) Beznadějný trouba

Jinou komediální klasikou jsou naivové. Jak naznačuje název, Beznadějný trouba popisuje právě jednoho takového – a snad není náhodou, že se tento dobrák od kosti jmenuje Ned! Když se Nedík vlivem své nezměrné důvěry v lidské dobro dostane do potíží se zákonem, dočká se vyhazovu ze své hippie farmy a pak i na ulici. Naštěstí má v záloze trojici svých sester, které ho postupně ubytují. Nedova neutuchající naivita samozřejmě začne převracet život naruby i jim. A jako vždy, když se někomu cizímu hroutí život, je to zábava k popukání!

03) Sousedská hlídka

Popojedeme do vyšší ligy, ani Sousedská hlídka se však nestala populární – a to navzdory tomu, že tu vystupují slavná jména jako Ben Stiller, Jonah Hill nebo Vince Vaughn. Ono totiž natočit komedii o předměstí, kde naše partička jako *sousedská hlídka* střeží dobré mravy… načež narazí na úchylné mimozemšťany, smrdí trochu extraordinárním vkusem. V Americe navíc filmu poněkud uškodilo vydání krátce po neslavné kauze George Zimmermana, což bylo zhruba totéž, jako mít premiéru Avengers jen týden po 11. září 2001.

01) Co děláme v temnotách

Dost možná nejméně doceněnou obskurní komedií posledních let je pak upířina Co děláme v temnotách. Tahle capina je natočená jako falešný dokument ze života upírů, kteří bydlí v jednom bytě, debaty o mytí zakrváceného nádobí jsou tudíž na denním pořádku. Co děláme v temnotách je svého druhu vtipné tím, jak je nevtipné - tenhle „Blair Witch mezi komediemi“ tak pravým gurmánům nabídne neopakovatelný zážitek!

Velcí bratři začínají na Prima COOL v neděli ve 20.00.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!