5 nejlepších dubnových trailerů v češtině: Od Jurského světa 2 k Venomovi

Úžasňákovi 2, Solo: Star Wars Story nebo MEG: Monstrum z hlubin s českými titulky.
Jurský svět: Zánik říše a Venom
Jurský svět: Zánik říše a Venom
Universal Pictures/Columbia Pictures

reklama

Na internet se každý den valí spousty upoutávek na nové filmy. Určitě není ve vašich silách nakoukat všechny, jednou za měsíc pro vás tedy vybíráme ty nejlepší. A rovnou s českou podporou, abyste je mohli pustit i všem kamarádům a kamarádkám!

Jurský svět: Zánik říše

Datum premiéry: 21. června 2018

Dinosauři přitápějí pod kotlem! Studio Universal už nadšeně oznámilo Jurský svět 3, nejdřív nás ale čeká dvojka, ve které (zase!) bude nový zabijácký dinosaurus. V čem se liší od těch předchozích? Hrstku odpovědí nabízí poslední trailer, který sází na pomalé hororové ladění. A i když to ve finále určitě bude rodinnější podívaná, předložená "duchařina s dinosaurem" vůbec nevypadá marně.

Trailer bohužel vyšel jen v českém dabingu.

MEG: Monstrum z hlubin

Datum premiéry: 9. srpna 2018

Jason Statham vs. obří žralok. Potřebujete vědět víc? Ne, nepotřebujete! MEG vlastně ani nic jiného nenabízí. Jen počítejte s tím, že se točí za čínské peníze, takže budou Jasonovi pomáhat odvážní asijští kámoši. Upoutávka naštěstí ví, jaký film prodává, takže se nebere přehnaně vážně. A ačkoliv se výsledek určitě pokusí o napětí, musíme doufat, že si takhle odlehčený tón udrží až do "vypjatého" finále.

Solo: Star Wars Story

Datum premiéry: 24. května 2018

Po Rogue One klepe na dveře druhý Star Wars spin-off. Tentokrát zjistíme, koho Han Solo prudil/okrádal 10 let před Epizodou IV, a taky jak se dostal k Chewbaccovi a ke svojí ikonické lodi. Jasně, pořád to bude hlavně sci-fi. Nový trailer ale hraje i na westernovou notu a zdůrazňuje, že se jedná o velký heist (= parta lidí někomu něco krade), v němž se "jen tak mimochodem" pobije spousta imperiálních vojáků.

Úžasňákovi 2

Datum premiéry: 2. srpna 2018

O čem vlastně bude dvojka Úžasňákových? Druhý trailer vykládá na stůl řadu a trumfů a... pořád jsme se nehnuli od hlídání děti a náhodného superhrdinského řádění. Snad se nebude celý film soustředit na to, že má pan Úžasňák problémy s potomky, zatímco paní Úžasňáková epicky vydělává na živobytí. Ne že by bylo otočení rolí v principu špatné. Zatím to vypadá, že se tenhle koncept omrzí už po pár minutách...

Venom

Datum premiéry: 4. října 2018

Může Spider-Manova nemesis Venom existovat bez Spider-Mana? Studio Sony si očividně myslí, že ano, jelikož ikonického padoucha servíruje bez pavoučí podpory. Tom Hardy si tak zahraje novináře Eddieho Brocka, jehož napadne mimozemský symbiont, a pak... se porve s někým úplně jiným. Celovečerní Venom opravdu nesouvisí s marveláckým filmovým vesmírem (minimálně ho nedělali jeho tvůrci). Pokud vás to ale netrápí, tady máte trailer a můžete začít přemýšlet o návštěvě kina.

reklama

reklama