5 nejlepších komedií Setha Rogena: Je lepší Superbad nebo Zbouchnutá?

Nejzelenější komik na světě!
Zelený sršeň
Zelený sršeň
Columbia Pictures

reklama

Připravte se na jiný typ superhrdiny! V sobotu ve 22.35 vás na Prima COOL čeká biják Zelený sršeň od Setha Rogena, slavného komika často viděného spolu s Jamesem Francem. Zelený sršeň působí zhruba jako Iron Man, kdyby škaredší Tony Stark daleko intenzivněji pařil a byl natočený více jako komedie. Vtipkování je však Rogenovou kariérou – vzpomeňte ostatně na patero jeho nejzábavnějších filmů!

05) Zelený sršeň

Žít životem mladého, bohatého prostopášníka je zábavné – ale jenom do chvíle, než vás konečně dostihnou výčitky, že se svým životem nic neděláte. Právě takto chmury po smrti otce přepadnou i Rogenova (anti)hrdinu v Zeleném sršni a výsledkem je netradiční parodie celého superhrdinského žánru. Tím se však Rogen v našem seznamu jenom zahřívá…

04) Zbouchnutá

Tenhle klasický příběh určitě znáte – on potká ji, oba potkají bar, pak si nedají pozor a za šest týdnů je z toho jeden zábavný telefonát. Ve Zbouchnuté se Rogen – opět hrající totálního vagabunda – takto dá dohromady s televizní hvězdičkou Katherine Heigl. Rozpor obou světů přitom umí vyčarovat příběh, který je pro mnohé z nás až nebezpečně povědomý.

03) Apokalypsa v Hollywoodu

Naopak další parodii Rogen spáchal se svým úplně nejvíc nejlepším kamarádem Jamesem Francem. Tentokrát si Rogen zahrál… sám sebe, respektive divnější a úchylnější verzi sebe sama poté, co svět postihla apokalypsa. Mezi tradiční vtípky se tak do tohoto bijáku vloudily i nejrůznější odkazy na život filmových celebrit…

02) Travička zelená

Pokud jste si Rogena nezamilovali ve Zbouchnuté, dost možná vám srdce ukradl právě v Travičce zelené. Podobně jako u filmů výše i tentokrát jde vlastně o klasickou žánrovku – toho času gangsterku o Rogenově postavě, která byla ve špatnou dobu na špatném místě svědkem vraždy. Jak už ale nejspíše tušíte, fígl je v tom, že si duo Rogen – Franco ani tentokrát nemůže odpustit nebýt po celý film zhulené jako paprika!

01) Superbad

Jasně, i když Rogen v tomhle bijáku hraje jenom druhé housle (jako bizarní policejní strážník), nemůžeme mu přesto zvednout oba palce nahoru. Rogenova nejlepší poloha je zkrátka přímo definována tím, že je jeho postava nějak nesympatická – i proto je nutno Superbad ocenit zdaleka nejvíce!

Zelený sršeň dorazí na Prima COOL v sobotu ve 22.35.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!