5 věcí, kterých jste si nevšimli v traileru Strážců Galaxie 2: Poznáte, co má Baby Groot na sobě?

A co hraje v pozadí?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Strážci Galaxie 2 - Nový trailer

reklama

Nový trailer Strážců Galaxie (nahoře v playeru) dorazil v noci ze soboty na neděli a způsobil solidní poprask. Marvel vytasil dvě ohromně zábavné scény a přimíchal k nim kupu epických záběrů, z nichž přímo čiší ujetá dobrodružná jízda. Co všechno vám v traileru uniklo? Moc zásadních odhalení v něm nenajdete, protože si film záměrně drží karty u těla, možná jste ale minuli tyhle drobnosti.

1) Liška na útěku

První Strážci Galaxie měli našlápnutý soundtrack a dvojka na tom má být stejně. První novou písničkou je přitom Fox on the Run od kapely Sweet, která dává traileru nevídaný šmrnc. Tady si ji můžete poslechnout celou!

VIDEO: Sweet - Fox on the Run

2) Drax z komiksu

Draxův skok do žaludku Abiliska (to je to velké růžové monstrum) je sám o sobě vynikajícím momentem. Fanoušci si ale rychle všimli, že se jedná o poctu jedné komiksové obálce, což ho vystřeluje ještě o úroveň výš.

Drax ve Strážcích Galaxie Vol. 2
Autor: Marvel Studios Drax ve Strážcích Galaxie Vol. 2
Drax v komiksových Strážcích Galaxie
Autor: Marvel Drax v komiksových Strážcích Galaxie

3) Hvězda Oldboye

Nový trailer konečně představil Mantis, novou členku Strážců Galaxie. Mantis je v komiksech zelená telepatka z Connecticutu, která ovládá bojová umění, její filmová verze se tak očividně dočkala pár úprav. Zaprvé dostaneme mimozemšťanku a zadruhé bude Mantisina schopnosti vycítit emoce dotažená ke komediální dokonalosti. Pod vrstvou make-upu se přitom skrývá Pom Klementieff, již jste mohli vidět třeba v americkém remakeu Oldboye.

Pom Klementieff ve Strážcích Galaxie Vol. 2
Autor: Marvel Studios Pom Klementieff ve Strážcích Galaxie Vol. 2
Pom Klementieff v Oldboyovi
Autor: FilmDistrict Pom Klementieff v Oldboyovi

4) Yondu

Ano, v novém traileru se na chviličku mihne i Yondu. Star-Lordův bývalý opatrovník má mít ve filmu velkou roli a společně s Mantis a Nebulou by měl Strážcům s něčím pomáhat. Jak víme, že je tenhle modrý flek Yondu? Do scény s malým Grootem ho pasuje záběr z první upoutávky, který z jejich vězeňského útěku odhaluje trochu víc.

Takhle se Yondu mihnul v novém traileru Strážců Galaxie Vol. 2
Autor: Marvel Studios Takhle se Yondu mihnul v novém traileru Strážců Galaxie Vol. 2
Rocket a Yondu ve Strážcích Galaxie Vol. 2
Autor: Marvel Studios Rocket a Yondu ve Strážcích Galaxie Vol. 2

5) Grootova uniforma

Groot se zdá být alfou a omegou druhých Strážců Galaxie, na začátku filmu se ale společně s Rocketem zúčastní útěku z galaktického vězení. Jak se vůbec dostane za mříže? To zatím nikdo neví. Groot tak ale skončí v uniformě Ravagerů, což je skupina desperátů z prvního filmu, jíž šéfuje právě Yondu.

Groot ve Strážcích Galaxie Vol. 2
Autor: Marvel Studios Groot ve Strážcích Galaxie Vol. 2
Groot ve Strážcích Galaxie Vol. 2
Autor: Marvel Studios Groot ve Strážcích Galaxie Vol. 2

Všimli jste si v traileru nějakých dalších zajímavostí? Dejte vědět v diskuzi, premiéra nás každopádně čeká 4. května 2017.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!