Zapomeňte na Jurský svět! Užijte si nový trailer „Predátora s dinosaury“

Mnoho filmů přeneslo pravěk do současnosti. Ale co kdyby se budoucnost přenesla o 65 milionů let do minulosti?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Film 65 nabídne intenzivní akci s dinosaury
Sony Pictures Entertainment / Universal Pictures

reklama

Představte si člověka v prostředí, kde je jen zranitelnou kořistí s nemalou šancí na přežití. Pokud se vám vybaví loňský sympaticky zacílený snímek Predátor: Kořist, tak nejste daleko – tentokrát však půjde o Adama Drivera (Star Wars, Poslední souboj), který si zahrál pilota z budoucnosti, jenž ztroskotá na Zemi před 65 miliony lety a bude čelit dinosauřím predátorům. A proto se film jmenuje jednoduše 65!

Zmíněný pilot Mills bude navíc chránit ještě další přeživší nehody, malou Kou (Ariana Greenblatt (Život uprostřed, Láska a příšery). A přestože bude mít k dispozici zbraně a technologie budoucnosti, jeho zdroje budou omezené a přijde na řadu improvizace, která je o dost složitější, když vám na záda dýchá nejen T-Rex, ale i spousta menších, ale o to protřelejších lovců jurské éry.

Film 65 nabídne intenzivní akci s dinosaury
Autor: Sony Pictures Entertainment / Universal Pictures Film 65 nabídne intenzivní akci s dinosaury

Sci-fi thriller je dílem režisérské dvojice Scott Beck a Bryan Woods stojící třeba za horory Haunt nebo Nightlight, která napsala taky scénář k hitovce Tiché místo. Producentem je pak hororový klasik Sam Raimi (Evil Dead, původní trilogie Spider-Man, Dr. Strange v mnohovesmíru šílenství). Do českých kin 65 vtrhne už 16. března 2023.

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!