Adam Driver vysvětluje, jak se vyvine Kylo Ren v osmé epizodě Star Wars! Má jeho dětinské chování důvod?

Kylo Ren
Kylo Ren
Disney

reklama

Pokud se budeme bavit o nejnovější epizodě Hvězdných válek, resp. jejich hlavních postavách, přijde na přetřes i Adam Driver, který ztvárnil roli Kylo Rena. Tábor fanoušků se v tomto ohledu rozděluje na dva nesmiřitelné tábory - jedni tvrdí, že Kylo Ren je emocemi překypující záporák, který v sérii chyběl, druzí mu však vyčítají dětinskost a ubohou snahu vyrovnat se Darthu Vaderovi. Jak to ale vidí sám Driver?

V rozhovoru s Larry Kingem odpovídal na dotaz, jestli a jak se postava Kylo Rena v osmém díle Hvězdných válek vyvine, odpověď vás pravděpodobně nepřekvapí. Sám Driver, aniž by vyzradil jakékoliv spoilery, uvedl, že předchozí chování Kylo Rena dostane konečně smysl a rozhodně se máme těšit na další várku emocí.

Už podle předchozích náznaků to totiž může dopadnout tak, že Ren bude nakonec tím, komu začne vadit vystupování Impéria a způsob, jakým dosahují svých cílů. A to bez ohledu na to, že obě strany – rebelové a Impérium – mají pro své chování důvody a pevně věří, že to, co dělají, je jediná správná možnost.

Premiéra osmých Hvězdných válek je naplánována na 15. prosince tohoto roku.

reklama

reklama