Exmanželka Johnnyho Deppa reagovala na petici, která žádá její vyhazov z Aquamana 2

Petici proti Amber Heard podepsal už víc než milion lidí a reakce samotné herečky na sebe nenechala dlouho čekat.
Johnny Depp a Amber Heard
Johnny Depp a Amber Heard
profimedia.cz

reklama

Fanoušci Johnnyho Deppa měli v posledních dnech napilno. Hvězda Pirátů z Karibiku prohrála soud s bulvárním plátkem The Sun, jenž psal o tom, že Depp bil svou (dnes již) bývalou manželku Amber Heard. Studio Warner Bros. následně přeobsadilo černokněžníka Gellerta Grindelwalda ve filmové sérii Fantastická zvířata (Deppa by měl nahradit Mads Mikkelsen), na což milion lidí reagoval podpisem petice, která žádá přeobsazení „lhářky“ Amber Heard v pokračování Aquamana.

Může tolik diskutovaná petice někam vést? Podle reakce představitelky královny Mery rozhodně ne. Amber Heard totiž magazínu Entertainment Weekly v reakci na dění z poslední dnů řekla: „Zaplacené drby a zaplacené kampaně na sociálních sítích nerozhodují o obsazení filmů, jelikož se nezakládají na realitě. Za vznik Aquamana a Aquamana 2 mohou jen fanoušci. Těším se, až se příští rok vrátím na plac.“

Amber Heard jako Mera v Aquamanovi
Autor: Warner Bros. Amber Heard jako Mera v Aquamanovi

Svůj návrat do role pak Amber Heard pro jistotu zdůraznila ještě jednou: „Jsem nadšená z toho, že si fanoušci zamilovali Aquamana natolik, že se on i Mera mohou vrátit. Nemůžu se dočkat natáčení.“ Pokud se tedy těšíte na dvojku Aquamana s jinou herečkou, momentálně to vypadá, že se vaše přání jen tak nesplní.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!