Nový akční nářez od režiséra Transfomers: V prvním traileru Ambulance nechybí pořádné exploze

Michael Bay se vrací s další explozivní podívanou, tentokrát s Jakem Gyllenhaalem v jedné z hlavních rolí.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový akční film Ambulance v režii Michaela Baye
Universal pictures

reklama

Jméno Michael Bay snad nemusíme nikomu představovat. Specialista na okázalé akční spektákly podepsaný pod filmy Transformers, Armageddon, Mizerové, Skála nebo Pearl Harbor tentokrát sáhl po nízkorozpočtové předloze. Je jím dánský televizní film Ambulance z roku 2005, který však skrývá silnou hollywodskou DNA.

Vypráví příběh zoufalého chlápka (Yahya Abdul-Mateen II), který potřebuje rychle sehnat peníze na drahou operaci své nemocné ženy. Zkontaktuje proto zkontaktuje svého bratra (Jake Gyllenhaal), jenž ho přemluví, aby spolu vykradli banku a přišli si tak na úchvatných 32 milionů dolarů. 

Nový akční film Ambulance v režii Michaela Baye
Autor: Universal pictures Nový akční film Ambulance v režii Michaela Baye

Jak už to bývá, vykrádačka se zvrhne, oba se dostanou do přestřelky s policií, ale nakonec se jim podaří uniknout v kradeném autě záchranky. Brzy však zjistí, že jeho pasažéry jsou záchranářka (Eiza Gonzáles) a policista v kritickém stavu. Musí tak čelit novému problému a taky krutému rozhodování, které otestuje jejich lidskost.

Adrenalinová jízda prokládaná pořádnou dávkou emocí vtrhne do kin v polovině února 2022.

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama