Ani LUKE, ani REY! Podle téhle šílené teorie je posledním JEDIEM v nových Star Wars záporák…

O kom bude doopravdy osmá epizoda Star Wars: Poslední z Jediů?
Kdo bude doopravdy posledním z Jediů?
Kdo bude doopravdy posledním z Jediů?
Lucasfilm

reklama

Touhle dobou už jsme nejspíš všichni viděli první trailer k osmé epizodě Star Wars: Poslední z Jediů. Desetkrát. Jednou z nejzajímavějších věcí na celé ukázce pak byly finální slova Luka Skywalkera, který víceméně prohlásí, že je načase, aby Jediové skončili. Jak přesně si tento výrok vysvětlit se pravděpodobně dozvíme až v prosinci, redditový uživatel AnakinKardashian teď však přišel s teorií, která by mohla mnohé vysvětlovat.

Konec Star Wars: Síla se probouzí a souboj Kylo s Rey

ODHALENO: Kylo Ren bude v nových Star Wars vypadat úplně jinak! Fanoušci se bouří! Tady je vysvětlení

Podle něj by posledním Jediem v následujícím Star Wars snímku mohl být záporák Snoke. O jeho původu toho zatím moc nevíme, to ale zvědavému fanouškovi nijak nebránilo v tom, se zamyslet. Podle jeho teorie totiž Luke Skywalker neodešel do exilu podobně, jako to před lety udělal Yoda, jak si mnozí myslí, ale místo toho se Luke vydal hledat první chrám rytířů Jedi. Proč? Protože měl podezření, že náhlé zjevení Supreme Leadera Snokea a zlákání Kylo Rena na temnou stranu Síly nebyla žádná náhoda.

Napovídá tomu například design meče, který Kylo Ren používal. V oficiálních popisech se totiž dočtete, že jde o starodávný design světelného meče, který byl pouze nově zkonstruovaný. Odkud tyto vědomostí Kylo získal? Od Snokea. Který zdá se bude s řádem Jediů spřízněný mnohem více, než se čekalo. Titul nového filmu Poslední z Jediů by tak mohl směřovat právě k němu. Snoke by v podstatě měl představovat původní hodnoty celého řádu, které jsou zlé a pramení z nich většina tragických událostí, které celou galaxii pravidelně potkávají. A přesně kvůli tomu je nyní Luke přesvědčený, že by celý řád měl skončit. Zase tak šíleně to nezní, co?

Star Wars: Poslední z Jediů

VIDEO: Star Wars jsou zpátky! Podívejte se na bombastický první trailer Epizody VIII!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!