První český trailer Ant-Mana 3 je tady! Ukazuje nového Thanose a hvězdu obviněnou ze sexuálního obtěžování0

Nadcházející marvelovka nás zavede až do Říše kvant, kde potkáme veledůležitou postavu pro další vývoj komiksového světa.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ant-Man a Wasp: Quantumania
Marvel Studios

reklama

Komiksovka Ant-Man a Wasp: Quantumania se představuje v prvním velkolepém traileru, kde dojde i na nového hlavního superzáporáka MCU – Kanga Dobyvatele v podání Jonathana Majorse (Lovecraftova země, Creed III, Bratrstvo pěti), jehož už jsme vám představili v samostatném článku.

Sociálními sítěmi taky pohnula přítomnost Billa Murrayho, který byl nedávno obviněn ze sexuálního obtěžování, čímž zastavil natáčení a následně i produkci chystaného filmu Being Mortal a aktuálně čelí i dalším duchům z vlastní minulosti. Není uvedeno, jakou postavu Murray ztvární, ale spekuluje se o tom, že by jí mohl být záporák Krylar.

Ant-Man a Wasp: Quantumania
Autor: Marvel Studios Ant-Man a Wasp: Quantumania

Marvelácký šéf Kevin Feige už dříve nazval třetího Ant-Mana bránou do páté fáze MCU a takzvané Kangovské dynastie. Kang Dobyvatel byl poprvé představen v seriálu Loki a z traileru to vypadá, že v Ant-Manovi uvidíme dvě jeho verze – jedna zřejmě chce Scottu Langovi a jeho partě nějak pomoci, druhá a více modrá bude pravděpodobně hlavní hrozbou. Zatím však nevíme, jak do toho zapadne další klasický marvelácký padouch MODOK.

Film režíruje opět Peyton Reed, který dostal na starost i předchozí dva Ant-Many. V hlavních rolích pak uvídíme spoutu starých známých – Paula Rudda (Scott Lang / Ant-Man), Evangeline Lilly (Hope Van Dyne / Wasp), Michelle Pfeiffer (Janet Van Dyne / Wasp), nebo Michaela Douglase (Dr. Hank Pym): Novou tváří naopak bude Kathryn Newton jako starší Cassie Lang.

Třetí Ant-Man startuje v českých kinech 16. února 2023. Těšíte se?

Zdroj: IGN, Screen Rant

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!