Avatar 2 má úchvatný nový trailer, který ve všem překonává ten první

Druhý trailer pokračování Avatara noří diváky hlouběji pod hladinu pandorských oceánů. A to je teprve začátek.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Avatar: The Way of Water
20th Century Studios

reklama

Druhý Avatar s podtitulem The Way of Water se představuje novým trailerem, který se ještě více soustředí na zobrazení ústřední rodiny filmu, jejíž páteř tvoří Jake Sully (Sam Worthington) a Neytiri (Zoe Saldana). Nahlédneme více do pozadí událostí, které je donutí prchat před lidskou hrozbou. Nový trailer se však soustředí spíše na krásu Pandory a soužití jejích obyvatel než na blížící se konflikt.

Avatar: The Way of Water
Autor: 20th Century Studios Avatar: The Way of Water

Režisér filmu a hollywoodský klasik James Cameron (Terminátor, Titanic, Vetřelci) si nedávno postěžoval, že aktuální blockbustery a komiksové filmy se jen hemží nedospělými hrdiny a že tím přicházejí o hloubku a možnosti rozvíjet svůj příběh. Chystaná čtveřice Avatarů proto bude rodinnou ságou, v níž si s hrdiny užijeme opravdu dlouhou a dospělou pouť... a není pochyb, že vypadat bude opravdu fantasticky.

Avatar: The Way of Water startuje v českých kinech 15. prosince 2022.

Zdroj: Digital Spy

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!