Nádherný první trailer Avatara 2 je oficiálně venku. Pusťte si ho ve špičkové kvalitě

James Cameron se vrací na Pandoru a servíruje pokračování modrého megahitu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Avatar 2
20th Century Fox

reklama

Čekání na první trailer Avatara 2 je u konce... i pro filmové fandy, kteří ho neviděli v kinech před Doctorem Strangem 2. James Cameron totiž modrásky konečně vypustil i na internet, kde zatím kolovali jen v pochybných verzích, a naplno se tak pochlubil svou epickou vizí návratu na Pandoru.

Tam se vydáme víc než dekádu po prvním filmu a budeme sledovat osudy rodiny Jakea Sullyho a Neytiri. Jak totiž správně tušíte, lidstvo si porážku z konce jedničky nenechá jen tak líbit a vrátí se do vesmíru nejen s posilami, ale i s novým plánem, jak udělat modrým obyvatelům Pandory ze života peklo.

Avatar 2
Autor: 20th Century Fox Avatar 2

Velkolepé válečné výjevy ale v prvním traileru chybí. Cameron se totiž v rozjezdu kampaně soustředí na krásy Pandory, tak se račte pokochat a připravte se na to, že v druhém traileru dojde na nefalšovaný akční nářez, který opět nažene do kin davy lidí.

Že spousta lidí z vašeho okolí tvrdí, že Avatara 2 rozhodně neuvidí? Inu, bude hodně zajímavé sledovat, zda pochybovači náhodou nezmění názor, aby se v prosinci mohli i nadále účastnit internetových diskuzí...

Zdroj: ThePlaylist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!