Avatar 2 už se dočkal laciné vykrádačky. Její trailer je naprosto otřesný

Pokračování Avatara ještě ani nevstoupilo do kin, ale už na něm parazitují béčko-... ehm, céčkové filmy.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Battle for Pandora je nový film parazitující na značce Avatar
20th Century Fox / The Asylum

reklama

Pokud máte úchylku na vtipně špatné filmy, pak jistě znáte produkci studia The Asylum. To se specializuje na takzvané mockbustery, tedy béčkové (nebo hůř) napodobeniny filmových trháků. Na kontě má třeba snímky Transmorphers, Titanic II, Almighty Thor, Top Gunner, ale třeba i vlastní „původní“ sérii Žralokonádo.

Nejnovějším příspěvkem do sbírky vykrádaček je snímek Battle for Pandora, který využívá příležitosti premiéry pokračování Avatara s podtitulem The Way of Water. Jeho trailer však rozhodně neuchvátí výpravností a jde spíš o hodně levnou variaci na Vetřelce s opravdu agresivním modrým filtrem – čím víc modré, tím víc Avatar!

Battle for Pandora je nový film parazitující na značce Avatar
Autor: 20th Century Fox / The Asylum Battle for Pandora je nový film parazitující na značce Avatar

„Poté, co k Zemi dorazí nouzový signál z průzkumné kosmické lodi, se jednotka U.S. Space Force vydá na záchrannou misi na Pandoru, měsíc Saturnu. Jenže po přistání zjistí, že už Pandoru obývají vysoce vyvinuté humanoidní bytosti, které nevydají své lidské zajatce bez boje,“ píše se v oficiální synopsi.

Film, který jistě nebude bojovat o Oscary ani žádné další filmové ceny, režíroval Noah Luke (Jungle Run). Ze známějších herců v něm účinkuje pouze Tom Sizemore (Zachraňte vojína Ryana, Černý jestřáb sestřelen).

Zdroj: Geek Tyrant

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!