Vin Diesel všem lhal. Vyvolal dojem, že bude v dalších Avatarech, teď ale všichni zjistili pravdu

Bude hvězda Rychle a zběsile v Avatarovi? Podivná kauza došla ke svému konci.
Vin Diesel a Avatar: The Way of Water
Vin Diesel a Avatar: The Way of Water
Universal Pictures / 20th Century Studios

reklama

Vin Diesel chce být u všeho. Občas o něm ani nevíme, třeba v případě jeho role Groota v komiksových Strážcích Galaxie, kterému dal jenom hlas. V jiných případech však dokáže vzbudit pocit, že je něčeho součástí, ačkoli realita je trochu jiná. A tak je to i v případě Avatara.

V dubnu 2019 sdílel na svém Instagramu video, kde se objevuje po boku Jamese Camerona na place Avatara 2. „V Hollywoodu je jeden člověk, s nímž jsem chtěl vždy pracovat a učit se od něj. A když si počkáte, ty věci přijdou...,“ řekl tajemně. Není divu, že se poté začalo předpokládat, že se Diesel v nějaké podobě v chystaných Avatarech ukáže, i kdyby to mělo být jen malé cameo.

V nedávném rozhovoru pro Empire vše (velmi kulantně...) uvedl na pravou míru producent série Jon Landau: „Prostě jeden den dorazil, prošel se po placu, prohlédl si, co děláme, a lidi to pak vytrhli z kontextu.“ Vyvrátil, že se Diesel účastnil samotného natáčení, i když to tak samozřejmě působilo... a Diesel to celé čtyři roky odmítl vyvrátit.

Hřmotná povaha Diesela dost rozděluje filmové fanoušky a část z nich už ho nemůže ani cítit. Na druhou stranu je třeba přiznat, že jeho účast v Avatarovi by mohla být dost zajímavá, už jenom pro jeho nezaměnitelný pohyb i hlas.

Přestože se Diesel nepřidá do modré avataří rodiny, stále mu zůstává ta ze série Rychle a zběsile, jejíž předposlední desátý díl zamíří do kin už 18. května 2023.

Zdroj: The Playlist 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!