Sedmiletá holčička z Avengers 4 prosí fanoušky, aby ji přestali šikanovat

Dcera Tonyho Starka musela natočila video na Instagram, v němž prosí fanoušky o lepší zacházení.
Lexi Rabe s Robertem Downeym Jr.
Lexi Rabe s Robertem Downeym Jr.
Instagram Lexi Rabe

reklama

Možná si ještě pamatujete na loňskou kauzu okolo Kelly Marie Tran. Asijská představitelka Rose ze Star Wars byla na internetu šikanována s takovou vervou, že si musela smazat Instagram a víceméně opustit svět sociálních sítí. Ani ve třiceti letech totiž nezvládala, že jí „fanoušci“ dávali najevo nenávist vůči Rose nejen online, ale podle všeho i na ulici.

S něčím trochu podobným se teď potýká i Lexi Rabe, sedmiletá představitelka dcery Tonyho Starka z Avengers 4. Lexi má Instagram, který spravují její rodiče, a před pár dny se na něm objevilo video, v němž mladá herečka žádá o zastavení šikany vůči ní a její rodině. Ani z popisu videa od Lexiiny matky není úplně jasné, co se vlastně stalo. Mezi řádky ale snadno vyčtete nelibost fanoušků, když se jim Lexi někde nestihne podepsat, a ostrá slova za to, když se na veřejnost chová jako sedmileté dítě, jímž… jen tak mimochodem přeci je.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I hate that we even have to post this. But yet again Lexi’s getting bullied. And this kind of thing makes it celebrities never want to leave the house never want to meet people. Please keep your opinions to yourself so Lexi can grow up in the free world. She’s a normal human being and she’s a child. We give her a talking and we give her timeouts but we don’t do that in public. Sometimes were rushing from place to place stressed like everyone else to get to set on time or work or whatever and we seem a little grumpy. I’m sorry if you see us this way but that’s life! If you ask us for an autograph we always almost say yes. If we happen to be having a bad day that might put us right on the right! We are not perfect! These perfect children are not being given the freedoms and the rights that they should. If your child is so scared to be themselves in public and mess up a little then you’re over parenting. We give our children plenty of rules and boundaries But then give them the freedoms to mess up and learn from their own mistakes. They would not be on set an on movies if they weren’t well behaved. Trust me they have no desire to hire kids like that! And there were plenty of children that productions can work with. So if you see us in public and think you have the right to judge. Wait. Number one until you have children of your own, and Number two realize that we’re not perfect and we’re not claiming to be! But just try to realize the different strokes for different folks what you do with your kids may work for you and what I do with my kids works well for me. My children love me and respect me even if they act out sometimes. Thank you! Jessica!

Příspěvek sdílený Lexi Rabe (@lexi_rabe),

Samotná Lexi ve videu přiznává, že se občas nechová jako vzorná hollywoodská hvězda. Její rodiče to s ní ale pečlivě probírají a všichni společně pracují na tom, aby interakce fanoušků s Lexi byly co nejpříjemnější. Ano… žijeme ve světě, kdy si lidé očividně stěžují na to, že rodina se sedmiletým děckem někam pospíchá a sem tam prostě nemá čas na autogramy. A pak se za to ještě omlouvá na internetu a prosí, aby se to lidé snažili pochopit.

Snad se situace kolem Lexi po videu zlepší a víc lidí pochopí, že… pokud nepřestanou Lexi urážet na internetu a na ulici, došlápnou si na ně samotní Avengers?!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama