Avengers 4 trhali absolutní rekordy ještě před víkendem. Překonají Avatara?

Dvaadvacátá marvelovka jménem Avengers: Endgame vydělává lépe než kterýkoliv jiný film v historii.
Avengers: Endgame
Avengers: Endgame
Marvel Studios

reklama

Ještě před pár dny držely rekordy pro nejlepší americké půlnočky (57 milionů) a nejvýdělečnější první den v kinech (119 milionů) sedmé Star Wars. Jejich kralování je však minulostí, jelikož čtyřka Avengers utržila za tu samou dobu 60 a 156 milionů. Jaké mety ji čekají dál? Především by měla za první víkend v USA vydělat kolem 350 milionů, čímž drtivě překoná dosavadní rekord, jímž je 257 milionů Avengers 3. A to je stále jen začátek!

Ještě větším masakrem totiž bude celkový globální otvírák za první víkend. I tam jsou zatím rekordní Avengers 3, kteří na rozjezd vydělali 640 milionů, čtyřka by však měla zakotvit někde u nepředstavitelného čísla 1,1 miliardy dolarů. Ano… pořád tu mluvíme jen o prvním víkendu! Co se týče odhadů konečných čísel, tak už je víceméně jasné, že z Avegers 4 bude druhý nejvýdělečnější film všech dob, jelikož by měl snadno překonat 2,2 miliardy Cameronova Titanicu.

Dokážou zdolat i rekordního Avatara, který vydělal 2,8 miliardy? Na potvrzení téhle teorie je ještě trochu brzo. Vzhledem k tomu, že Avengers překonávají jeden tržební odhad za druhým, to ale rozhodně není nemožné!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!