Nikdy nezveřejněný záběr s Iron Manem aneb jak Downey oslavil dva roky od premiéry Avengers: Endgame

Nostalgický návrat k nejnavštěvovanější komiksové pecce všech dob.
Nové nezveřejněné záběry z natáčení Avengers: Endgame
Nové nezveřejněné záběry z natáčení Avengers: Endgame
Marvel Studios

reklama

V pondělí 26. dubna 2021 utekly dva roky od premiéry čtyřky Avengers, jíž se uzavřela celá jedna velká kapitola marveláckého univerza. Film vrcholí smrtí Iron Mana, jehož představitel Robert Downey Jr. připomněl výročí na svém Instagramu krátkým a dosud nezveřejněným výstřižkem z natáčení.

Jde o záběr, který měl následovat po jeho lusknutí Thanosovou rukavicí, kdy se Tony objeví ve světě duší a popovídá si tam se svou dcerou Morgan. Ve finální verzi filmu se scéna neobjevila, fanoušci ji už ale mohli vidět na YouTube. Její úvod se však nikdy neukázal takhle v pracovní verzi bez triků, před zeleným pozadím a s detailním záběrem na Downeyho precizní herectví.

Režiséři filmu bratři Russoové na výročí zveřejnili několik nových fotek a záběrů z natáčení. Jsou na nich mimo jiné Chris Evans (Captain America), Chris Hemsworth (Thor), Pom Klementieff (Mantis), Linda Cardellini (Laura Barton) nebo Paul Rudd (Ant-Man).


A do třetice ještě příspěvek od Marka Ruffala (Hulk), jenž přidal fotku z premiéry a připsal, že se těší na nové seriály, které dále rozšiřují komiksový svět značky Marvel.

Vzpomínáte, kde jste poprvé viděli Avengers: Endgame?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!