Bastardi 4: Natáčení začalo, ve filmu bude i Jean-Claude Van Damme

Režisér Tomáš Magnusek oznámil, že se do Česka chystá legendární Jean-Claude Van Damme.
Jean-Claude Van Damme ve filmu Univerzální voják
Jean-Claude Van Damme ve filmu Univerzální voják
TriStar Pictures

reklama

Trilogie Bastardi běžela v televizi už několikrát, takže ji snad netřeba dlouze představovat. Mafiánské thrillery Tomáše Magnuska, v nichž učitel Majer zjednává pořádek trochu brutálními způsoby, vznikly mezi lety 2010 a 2012. Po téměř dekádě se teď ale začalo točit pokračování.

Posíláme první obrázek z pátečního natáčení filmu Bastardi 4: reparát. Děkuji všem za trpělivost, ochotu a nasazení. Skvělá práce.... #cabriolet #filmbastardi #camera #friday

Zveřejnil(a) Tomáš Magnusek dne Neděle 7. března 2021

Na plac v Chánově dorazil kromě samotného režiséra (a představitele hlavní role) také Zdeněk Godla, jenž si zahraje Majerova spolužáka ze základky, na největší hvězdu se však stále čeká. Kdo jí bude? Jak jste se dozvěděli v titulku, Magnusek do filmu sehnal legendárního Jeana-Claudea Van Dammea, jehož si mafiánský boss Jiřího Krampola najme k zavraždění Majera.

Van Damme by měl před kamery dorazit nejdřív v květnu, až se v Česku zlepší covidová situace. Za jeden natáčecí den přitom dostane tři miliony korun, a jelikož je rozpočet celého filmu dvacet milionů, Magnusek určitě doufá, že se jeho scény natočí co nejrychleji.

Jean-Claude Van Damme ve filmu Šest výstřelů
Autor: Sony Pictures Home Entertainment Jean-Claude Van Damme ve filmu Šest výstřelů

Datum premiéry nového filmu zatím producenti neoznámili. Už nyní ale víme, že půjde do kin pod názvem Bastardi 4: Reparát.

reklama

reklama