Bastardi 4 mají první trailer, je v něm i Vémola. A co slibovaný Van Damme?

Učitel Majer se dostává na svobodu a za pomoci kamaráda Ivana se pokouší vrátit zpátky do společnosti. Bastardi dostávají další kapitolu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bastardi 4: Reparát
Bioscop

reklama

Nejznámější samouk českého filmu Tomáš Magnusek po více než deseti letech rozšíří svou nejúspěšnější filmovou sérii Bastardi o čtvrtý díl s podtitulem Reparát. První trailer ukazuje, že bude opět spoléhat na své osvědčené zbraně, tedy hlavně peprné hlášky a nekorektnost.

Učitel Majer (Tomáš Magnusek) je propuštěn z vězení na amnestii a jelikož mu už nikdo nezbyl, ujímá se ho bývalý spolužák Ivan (Zdeněk Godla, známý zejména ze seriálu MOST!), žijící v romském ghettu. Spolu začnou spřádat plány, jak opět otevřít školu, kterou kdysi Majer vedl. V cestě jim však bude stát nejen po pomstě prahnoucí mafián Dostál (Jiří Krampol), ale i mnoho dalších okolností.

Bastardi 4: Reparát
Autor: Bioscop Bastardi 4: Reparát

Magnusek, který si kromě režie a hlavní role film taky sám napsal a produkoval, do dalších rolí sehnal prověřené tváře série, ale i nováčky. Před kamerou se tak kromě výše zmíněných objeví taky Jan Přeučil, Igor Bareš, Adam Kajumi, Eva Čížkovská, Petr Reif, Jaroslava Obermaierová, Peter Bažo nebo Karlos Vémola.

Natáčelo se během doznívající covidové pandemie v minimálním štábu převážně na sídlišti Chánov a ve škole v České Skalici. Magnusek původně lákal, že se v menší roli nájemného zabijáka objeví i akční legenda Jean-Claude van Damme. Ze spolupráce ale buď sešlo, nebo si jeho cameo nechal režisér jako překvapení...

Film vstoupí do kin už 13. března 2023.

Zdroj: Tomáš Magnusek

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!