První fotka: Kostým černé Batgirl fanoušci zkritizovali. Režisér filmu přišel s ráznou odpovědí

Režisér nového filmu s Batgirl reagoval na fandovské brblání, kterého jsou plné sociální sítě.
Batgirl v podání herečky Leslie Grace
Batgirl v podání herečky Leslie Grace
DC Comics / HBO Max

reklama

Chystaná filmová Batgirl se poprvé ukázala v kostýmu. Na svém Instagramu ho předvedla představitelka hlavní role Leslie Grace, která ve filmu hraje dceru komisaře Jamese Gordona (J. K. Simmons) a taky parťačku slavného Batmana. Toho se ujme Michael Keaton a zopakuje si tak roli z dvojice batmanovských filmů od Tima Burtona.

Kostým Batgirl v jasných barvách a jednoduchém stylu je jasným a přesným odkazem ke své komiksové předloze, přesto mnoho fanoušků spustilo kritiku, že není dost temný a vypadá jak nějaký podomácku spíchnutý cosplay.

Jeden z režisérského dua filmu Adil El Arbi (Mizerové navždy) jim však odpověděl dost rázným způsobem. Použil slavné meme, na němž Batman fackuje Robina, a do bubliny napsal: „Zavři sakra hubu a počkej si na film! Přestože reagoval v nadsázce, má jeho odpověď pointu – z jednotlivé fotky se nikdy nedá usoudit, jak bude daná věc fungovat v rámci celého filmu.

Fanoušci jsou hodně zvědaví, jak film zapadne do značně rozvětveného vesmíru od DC Comics. Ben Affleck totiž v letošní sólovce Flashe jako Batman končí a nastupuje místo něj právě navrátivší se Michael Keaton. Simmonsův komisař Gordon ale patřil k Affleckovi, takže to celé bude maličko guláš.

Fotky z placu Batgirl dále potvrdily, že film bere v potaz i existenci Lexe Luthora (Jesse Eisenberg) z filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti. Hlavním padouchem by nicméně měl být pyromaniak Firefly v podání Brendana Frasera, který na place dokonce oslavil narozeniny.

Co říkáte na kostým Batgirl a chápete reakci režiséra?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!