Jak by to vypadalo, kdyby Batman a Superman byli manželé? Slavní superhrdinové to právě zjistili

Svět Batmana nabral překvapivý směr do nové dimenze vztahů.
Batman a Superman
Batman a Superman
Warner Bros.

reklama

Slavné komiksové vydavatelství DC Comics konečně pořádně propojilo svět Batmana a Supermana s jejich variacemi, které se jmenují Midnighter a Apollo. Fanoušci dvou slavných superhrdinů tak mohou poznat jejich paralelní stránku, o které možná dosud nevěděli. V ní totiž oba žijí v manželství, které brání ze všech sil, protože spolu vychovávají adoptované dítě.

Apollo a Midnighter v akci
Autor: DC Comics Apollo a Midnighter v akci

Jak prozradil magazín Polygon, propojení přináší komiks s názvem Batman/Superman Authority Special. Ten vypráví o výpravě smíšeného týmu superhrdinů na planetu Warworld, kde mají zachránit tajnou skupinu Kryptoňanů od jisté zkázy. Jeho výjimečnost přitom spočívá v tom, že se v něm Batman a Superman se svými gay variacemi poprvé v historii setkají.

I když vám jména Midnighter a Apollo zřejmě nic neříkají, nejde mezi superhrdiny o žádné nováčky. Tento gay pár se poprvé objevil na stránkách komiksu vydavatelství Wildstorm v roce 1998. Oba hrdinové jsou přitom ústředními postavami superhrdinského týmu The Authority.

Předobrazem Midnightera byl Batman, Apollo byl zase variací na Supermana. V roce 2011 se pak oba stali součástí kánonu DC Comics, dosud se v něm však objevovali jen sporadicky.

reklama

reklama