Venku je oficiální popis příběhu nového Batmana. Co všechno z něho lze vyčíst?

Podstatné tajemství zůstává ve stínu, ale přesto v něm lze vypozorovat hrozivé obrysy.
The Batman
The Batman
Warner Bros.

reklama

Filmové studio Warner Bros. zveřejnilo novou obsáhlejší synopsi chystaného snímku The Batman, v němž se hlavní role ujme Robert Pattinson. Dosavadní trailery vedly diváky k přesvědčení, že hlavním padouchem by měl být tentokrát Edward Nashton neboli Hádankář (Paul Dano), jenže synopse tajemně naznačuje, že za vším bude stát ještě jedna dosud neodhalená figura. Posuďte sami:

„Dva roky křižování ulic v masce Batmana (Robert Pattinson) a vhánění strachu do srdcí zločinců zavedly Bruce Wayna hluboko do stínů Gotman City. S pomocí jen několika důvěryhodných spojenců, Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) a poručíka Jamese Gordona (Jeffrey Wright), mezi zkorumpovanou sítí městských úředníků a vysoce postavených osobností platí osamělý ochránce mezi spoluobčany za jediné ztělesnění pomsty.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový český trailer filmu Batman

Když se zabiják sérií sadistických intrik zaměří na elitu Gothamu, pošle stopa záhadných vodítek největšího světového detektiva na vyšetrování do podsvětí, kde narazí na postavy jako Selina Kyle neboli Catwoman (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot neboli Tučňák (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) a Edward Nashton neboli Hádankář (Paul Dano). Jak důkazy míří blíže k domovu a rozměry pachatelová plánu začínají být zřetelnější, musí Batman navazovat nové vztahy, odhalit viníka a přinést spravedlnost všem obětem korupce a zneužívání, které už dlouho zamořovaly Gotham City.

Mezi fanoušky už delší čas koluje informace, že ve filmu uvidíme Jokera a že ho hraje Barry Keoghan (Eternals, Dunkerk). Samotný herec ji dokonce potvrdil na svém Facebooku, ale příspěvek byl obratem smazán

Premiéra filmu v režii Matta Reevese (Úsvit planety opic, Válka o planetu opic, Monstrum) je plánovaná na 3. března 2022. Uvidíme, zda se do té doby dozvíme více nebo si tvůrci budou držet všechny trumfy u těla.

Co jste vyčetli z nové tajemné synopse?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!