Manžel jde místo k porodu na Batmana, postěžovala si těhotná žena. Čím jí to obhájil?

Když je ve hře osud Gotham City, všechno ostatní jde stranou!
Batman nebo porod? Ultimátní dilema!
Batman nebo porod? Ultimátní dilema!
iStock / Warner Bros.

reklama

„Jsem já ta špatná? ptá se na Redditu těhotná manželka (25 let) jednoho z oddaných komiksových fanoušků a popisuje prekérní rodinnou situaci. Když se totiž její muž (28) dozvěděl, že termín porodu jejich dítěte vychází na stejný den jako americká premiéra filmu The Batman, rozhodl se předem: přednost dostane návštěva kina!

Přestože si manželka uvědomuje, že se jen zlomek dětí narodí v předpokládaný den porodu, zaskočilo ji, že kdyby se to stalo, manžel by místo do porodnice spěchal do kina, aby film viděl mezi prvními, zatímco ona bude dlouhé hodiny sama na porodním pokoji či sále.

Říká, že je to důležité kvůli spoilerům a všemu okolo. A kdybych prý zrovna rodila, že dorazí o pár hodin později, že přece o nic nejde. Říká, že protože jsem těhotná, jsem iracionální a emocionální. Jsem naštvaná, jelikož se cítím na druhé koleji,“ popsala situaci.

Záplavy reakcí na sebe nenechaly dlouho čekat. O jaké mu jde spoilery? Pozor, spoiler: Batman je ve skutečnosti Bruce Wayne, podotkl jeden z uživatelů, že batmanovské reálie i zápletky jsou fanouškům přece dávno dobře známé.

Aha, takže tebe označil za iracionální a emocionální, zatímco on jako dospělý muž nemůže vidět film o pár dní později kvůli spoilerům, všiml si jiný z komentářů. „Pojmenujte své dítě Gotham a až přijde porod, dejte manželovi vědět, že ho Gotham potřebuje, radí další z nich.

Jak to vidíte vy? Je ona ta špatná?

ZDROJ: Reddit

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama