Bilbo u Marvelu: Podívejte se na první fotku Martina Freemana ve trojce Kapitána Ameriky!

Další skvělá posila!
Bilbo Kapitán
Bilbo Kapitán
Warner Bros./Marvel Studios

reklama

Třetí sólový film Kapitána Ameriky má podtitul Občanská válka a Steve Rogers se v něm střetne s Tonym Starkem. Kapovy rozpory s Iron Manem přitom rozetnou vedví i celé Avengers, kteří si 5. května 2016 půjdou tvrdě po krku. Kdo přesně u toho bude? Snad všichni staří známí s výjimkou Hulka a Thora. A samozřejmě dorazí i pár nováčků.

Avengers a Guardians

Nejepičtější film všech dob? Víme, kolik postav bude v Avengers 3!

O novém Spider-Manovi nebo Black Pantherovi už jsme psali, teď je na řadě Everett Ross. Tohohle pána asi neznáte, v komiksech ale jde o klíčovou postavu a zkušeného vyjednavače, jehož americká vláda často posílá do Wakandy. Ano, to je ta africká země, z níž je štít Kapitána Ameriky. A také samotný Black Panther, v jehož sólovém filmu se Ross určitě vrátí do hry.

Nejdřív si ale odbyde svůj debut, v němž poprvé dostane tvář Martina Freemana (první fotka z galerie výše). Bilbo z Hobita a doktor Watson z televizního Sherlocka je zárukou herecké kvality, a perličkou je, že se v říjnu do světa Avengers podívá i Benedict Cumberbatch (tedy drak Šmak z Hobita a samotný Sherlock) jako superhrdina Doctor Strange. Touhle dvojkou Marvel nemůže šlápnout vedle. Tak uvidíme, jestli se třeba ve třetích Avengers znovu potkají na velkém plátně!

reklama

reklama