Nástupkyně Iron Mana a Black Panthera jsou tady. Trailer nejnovější marvelovky je poprvé ukázal v akci

Svět Avengers se posouvá kupředu a nahrazuje Tonyho Starka a T'Challu novými superhrdinkami. Jak budou vypadat v akci?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Black Panther: Wakanda nechť žije
Marvel Studios

reklama

Už na začátku listopadu půjde do kin druhý díl Black Panthera. Jeho hlavním hrdinou měl samozřejmě být T'Challa, po smrti Chadwicka Bosemana se však celý film musel překopat. V podstatě je z něj teď týmovka, v níž musí T'Challova matka, sestra a přítelkyně (a další hrdinové z jedničky) ochránit Wakandu před novým nebezpečím.

Jak potvrzuje i nový trailer, onou hrozbou bude Namor, vládce podvodního národa zvaného Talocan (Marvel takto přejmenoval Atlantidu, s níž ho předběhl Aquaman). Ten nesouhlasí s odhalením Wakandy světu, jelikož to podle něj ohrožuje jeho utajený domov – a přijde to osobně dát najevo až do T'Challova domova.

Black Panther a Iron Man
Autor: Marvel Studios Black Panther a Iron Man

Namor se tak střetne nejen s královskou Dora Milage, ale především s dvojicí odvážných hrdinek. T'Challova sestra Shuri minimálně na chvíli oblékne kostým Black Panthera, jenž přece nezůstane ležet na poličce, a mladá vynálezkyně Riri Williams se díky svému ironmanovského brnění promění v superhrdinku Ironheart. Obě mladé dámy se vrhnou do akce ve 30. marvelovce, která uzavírá Fázi 4, takže... očekávání nejsou zrovna nízko, že?

Zdroj: IGN

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!