Film o Marilyn bude mládeži nepřístupný. První trailer odhaluje sex symbol v podání slavné bondgirl

Jedna z největších ikon Hollywoodu ožije v novém filmu, jehož upoutávka láká na emoce a důslednou retro stylizaci.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Marilyn Monroe si v novém filmu Blonde zahrála Ana de Armas
Metro-Goldwyn-Mayer / Netflix

reklama

Životopisné drama Blonde od režiséra Andrewa Dominika (Zabití Jesseho Jamese, Killing Them Softly) představilo první ukázku, v níž si samozřejmě bere veškerou pozornost Marilyn Monroe v podání Any de Armas (Blade Runner 2049, Na nože, Není čas zemřít).

Filmy vychází z knižního bestselleru od Joyce Carol Oates a v oficiální synopsi slibuje, že „odvážně upraví pohled na život jedné z nejtrvalejších ikon Hollywoodu od jejího nestabilního dětství jako Normy Jeane přes cestu ke slávě až po romantické pletky“. Představitelka hlavní role prohlásila, že ji k projektu dostal scénář, který se na události dívá právě pohledem samotné Marilyn, a jde o nejvíce odvážný, přímý a feministický pohled na její život.

Marilyn Monroe si v novém filmu Blonde zahrála Ana de Armas
Autor: Metro-Goldwyn-Mayer / Netflix Marilyn Monroe si v novém filmu Blonde zahrála Ana de Armas

Režisér filmu v rozhovoru pro magazín Vulture řekl: „Film určitě zvládne pohoršit každého.“ Popsal, že Blonde netočil pro fanoušky Marilyn, ale jako pokus důsledně popsat její složitou osobnost. Jistě mu k tomu pomůže i téměř pornografická přístupnost filmu NC-17, která zajistí, že nebudou chybět ani ty nejpeprnější stránky jejího intimního života.

Ana de Armas jako Marilyn Monroe ve filmu Blonde
Autor: Netflix Ana de Armas jako Marilyn Monroe ve filmu Blonde

V dalších rolích uvidíme Adriena Brodyho, Julianne Nicholson, Bobbyho Cannavale nebo Xaviera Samuela. S premiérou se počítá na 23. září.

Co říkáte na první trailer?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama