Bollywoodská odpověď na marvelovky a Rychle a zběsile je totální nářez. První trailer rozdupává všechna očekávání

Očekávaný akční megahit láká první a pořádně výbušnou upoutávkou. Tohle by mohlo dobýt celý svět.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Plakát nového bollywoodského akčňáku Pathaan
Etalon Film

reklama

Největší hvězda indického filmu označovaná jako Král Bollywoodu oslavila 57. narozeniny – a přesně v ten den vyšel trailer jejího napjatě očekávaného špiónského akčňáku Pathaan. Řeč je o Shahrukhovi Khanovi, známému z hitů jako Jmenuji se Khan, Om Shanti Om nebo Raees. Jeho novinka má ty nejvyšší ambice.

Režisér Siddharth Anand (Bang Bang!, War, Salaam Namaste) o filmu sebevědomě prohlásil: „Doufáme, že tenhle akční spektákl stanoví novou laťku pro akční žánr v Indii. Když máte ve filmu Shahrukha Khana spolu s hvězdami jako Deepika Padukone a John Abraham, musíte v každém ohledu mířit k dokonalosti. A myslím si, že Pathaan tento příslib naplní.“

Plakát nového bollywoodského akčňáku Pathaan
Autor: Etalon Film Plakát nového bollywoodského akčňáku Pathaan

Trailer začínající útěkem z vězení skutečně nešetří velkolepostí, rozmáchlými gesty a adrenalinovou výbušností. Film má propojit špiónské univerzum Yash Raj Film, kam patří třeba ještě série Tygr se Salmanem Khanem a snímek War s Hrithikem Roshanem. Jde o jakýsi bollywoodský pokus, jak vybudovat filmový svět ve stylu marvelovek a Rychle a zběsile.

Snímek bude mít indickou premiéru 25. ledna 2023, což připadá na indický svátek Republic Day, takže se očekává velký otevírací víkend atakující tamní rekordy návštěvnosti. Bollywoodský král Shahrukh Khan se v příštím roce objeví ještě ve dvou velkých produkcích – v letním akčním snímku Jawan a v zimě pak v uprchlické dramatu Dunki.

Zdroj: Comic Book Movie

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!