Brendan Fraser dojemně překvapil fanoušky na projekci Mumie. Podívejte se na celý jeho proslov

Slavný herec Brendan Fraser, který právě bojuje o Oscara, úžasným způsobem překvapil fanoušky na projekci v Londýně. A celé se to natočilo!
Brendan Fraser ve filmu Mumie
Brendan Fraser ve filmu Mumie
Universal pictures

reklama

Legendární Brendan Fraser si užívá návrat na výsluní. Za svou aktuální hereckou kreaci tlustého učitele angličtiny Charlieho ve filmu Velryba posbíral už hromadu nominací, včetně té na Oscara či Zlatý glóbus. Navíc se objeví po boku DiCapria a De Nira v očekávané pecce Killers of the Flower Moon od Martina Scorseseho. A udělal si čas taky na fanoušky své nejpopulárnější role – dobrodruha Ricka O'Connella v sérii Mumie.

Konkrétně se jednalo o speciální dvojitou projekci filmů Mumie a Mumie se vrací v londýnském The Prince Charles Theatre, na níž se sešlo mnoho skalních fanoušků. Neměli ani tušení, že jim zážitek zpestří právě Brendan Fraser, což ocenili pořádným aplausem.

„Jsem hrdý, že tu dnes před vámi můžu stát. Tenhle film vznikl v Británii, což byste měli vědět. Platí to i pro druhý díl... Když jsme ten film točili, netušili jsme, jestli je to víc drama, komedie, akce, horor nebo romance... nebo všechno najednou. Fakt jsme neměli jasno, dokud jsme si film neotestovali na britských divácích, kteří nám dali jasné odpovědi. Díky vám za to,“ řekl Fraser. Diváky potom pozval na svůj již zmíněný nový film Velryba, který vstoupí 23. února i do českých kin.

V nedávném rozhovoru navíc Fraser naznačil, že by se vůbec nebránil návratu Mumie, pokud bude celý projekt dávat smysl. Fanoušky naplňuje optimismem taky způsob, kterým se Fraser ve svých čtyřiapadesáti letech dostává do formy. Dočkáme se brzy oznámení?

Zdroj: Deadline

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!