Brendan Fraser se vrací ve filmu Velryba, bude vážit 270 kilo. Na první fotce je k nepoznání

Chyběl vám Brendan Fraser? V tom případě vás bude zajímat nový film Velryba od Darrena Aronofskyho, který pošle do kin distribuční společnost A24.
Brendan Fraser ve filmech Mumie a Velryba
Brendan Fraser ve filmech Mumie a Velryba
Universal Pictures / A24

reklama

Hvězda Mumie, Dožeň, co se dá! a Krále džungle hlásí po mnoha letech velký filmový comeback. Brendan Fraser dostal hlavní roli ve Velrybě, novém filmu o zavalitém učiteli, který se snaží urovnat vztahy se svojí dcerou. Tu si mimochodem zahraje Sadie Sink (aka Max ze Stranger Things), a pokud vám vrtá hlavou, proč byste tomuhle příběhu měli věnovat pozornost, existují hned dva důvody.

Sadie Sink jako Max ve Stranger Things
Autor: Netflix Sadie Sink jako Max ve Stranger Things

Tím první je samozřejmě Fraser, jenž se objeví v hlavní roli v celovečerním filmu po dlouhých devíti letech. V nejbližší době ho uvidíme také v Killers of the Flower Moon od Martina Scorseseho a jako padoucha v Batgirl, v těchhle filmech ale (logicky) dostane mnohem méně prostoru. Zadruhé pak musíte vědět, že Velrybu natočil Darren Aronofsky, režisér Requiemu za sen, Fontány, Wrestlera nebo Černé labutě. Nepřekvapivě tedy půjde o událost, jejíž první fotka ukazuje Frasera s make-upem, který ho „dofoukl“ do 270 kilogramů vážícího jedince.

Brendan Fraser ve filmu Velryba
Autor: A24 Brendan Fraser ve filmu Velryba

Velryba bude mít premiéru na letošním festivalu v Cannes. První diváci tak uvidí Fraserův comeback na začátku září a my ostatní se filmu zřejmě dočkáme na konci roku. Snad se oblíbený herec, jenž se už mnoho let potýká se zdravotními problémy, vrátí zpátky na výsluní.

Zdroj: Variety

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!