První fotky Bruce Willise v důchodu: Akční legenda na nich má široký úsměv

Hollywoodský veterán nedávno oznámil konec kariéry a dosud zůstával v ústraní. Teď se však Bruce Willis ukázal na sociálních sítích.
Bruce Willis ve Smrtonosné pasti 4
Bruce Willis ve Smrtonosné pasti 4
20th Century Fox

reklama

Bruce Willis oznámil na konci března konec své herecké kariéry. Byla mu totiž diagnostikována afázie – porucha řeči, která může postupně vést až k úplné ztrátě schopnosti komunikovat. Může se projevovat jak ve schopnosti mluvit, tak rozumět tomu, co říkají ostatní.

S potížemi se Bruce Willis potýkal už několik posledních let, což deníku Los Angeles Times potvrdili režiséři filmů, v nichž nedávno účinkoval. Mike Burns, jenž má na svědomí akčňák Out of Death (2021), prozradil, že byl hercovými zástupci požádán, ať ze scénáře vyškrtá jeho dialogy o délce zhruba pěti stran a taky zajistí, že nebude mít žádný delší monolog. „Hned první natáčecí den bylo zřejmé, že se Bruce potýká s vážnějšími problémy,“ řekl Burns.

Podobně mluvil i Jesse V. Johnson, režisér filmu White Elefant: „Tohle nebyl Bruce, jak jsem si ho pamatoval... Měli jsme s ním pak natáčet další film, ale jako tým jsme se rozhodli, že od projektu odstoupíme. Jsme všichni jeho fanoušky a za daných podmínek nám to přišlo smutné a vlastně i neuctivé vůči němu.

Dva týdny po Willisově oznámení se konečně dostává na veřejnost jeho první aktuální fotka. Na Instagramu ji sdílela jeho manželka Emma Heming Willis. Je na něm právě ona s usměvavým Brucem při výletu do přírody. Snímek nafotila jejich dcera Mabel Ray Willis. Ta vše doplnila popiskem: „Máma a táta v jejich oblíbeném místě výskytu.

Akční legenda si na fotkách uživá zasloužený odpočinek, který snad přispěje k tomu, aby se Willisův stav dál nezhoršoval.

Zdroj: Los Angeles Times

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!