Bude další film s Rockym! Jak v něm tvůrci oživí Apolla Creeda?

Hned dva hrdinové našeho mládí v jednom filmu?
Creed 22
Creed 22
New Line Cinema/United Artists

reklama

31. prosince 2015 se českých kin probil Creed. Spin-off Rockyho, ve kterém boxerská legenda trénuje syna svého přítele Apolla Creeda, slaví úspěch u nás i v zámoří, není tedy divu, že už se spřádají plány na dvojku. Sylvester Stallone by v ní rád viděl střet mladého hlavního hrdiny s velikým Rusem. To je ale jen takové humorné proroctví, oficiální zápletku ještě zatím nikdo nevymyslel.

Creed recenze

Pokračování Rockyho je tu. Víme, jak se povedlo boxerské drama Creed!

Pročpak? Jednak od premiéry "jedničky" uběhlo teprve pár týdnů a jednak film zřejmě přijde o režiséra. Ryan Coogler odchází točit komiksovku Black Panther, kterou rozšíří filmový vesmír od Marvelu, bude za sebe tedy muset najít náhradníka. Kdo by mohl Michaela B. Jordana a Stalloneho ukočírovat stejně dobře jako on? Kandidáty čekejte v nejbližších měsících, stejně jako ujasnění, jestli se ve filmu objeví důležitý flashback.

Hateful rec

První české reakce na Osm hrozných: Je nový western Quentina Tarantina stejně dobrý jako Django?

Sly totiž navrhuje oživení zesnulého Apolla Creeda. Samozřejmě pomocí počítačových efektů, které by omladily i jeho, aby si tihle dva mohli ještě jednou pokecat na velkém plátně. Přijde vám to jako dobrý nápad? Anebo se druhé boxerské kolečko s Creedem Jr. obejde bez toho? Ať už to dopadne jakkoliv, hlavně chceme vidět další dobrý film!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!