Bude Tom Hardy nový Bond? Má skvělý plán, jak s ním natočit geniální film!

Spekulace se nekomentují, když je na nich něco pravdivého! Platí tohle pravidlo i o novém Jamesu Bondovi
Bude Tom Hardy novým Jamesem Bondem
Bude Tom Hardy novým Jamesem Bondem
20th Century Fox

reklama

Nad tématem obsazení postavy Jamese Bonda se spekuluje od posledního filmu, ve kterém se publiku už dosavadní představitel Daniel Craig příliš nezamlouval. Samozřejmě – částečně za to mohl scénář, který představil vždy elegantního agenta v trochu jiném světle, ale příslovečná únava materiálu byla z filmu i tak cítit. Kdo tedy bude hrát 007?

Na úvod se skloňovalo mnoho jmen, v poslední době se ale stále častěji hovoří o Tomovi Hardym, který se výrazně připomněl hlavní rolí v Šíleném Maxovi, následně záporákem v Revenantovi a fanoušci s napětím vyhlíží jeho výkon v Dunkirku. Na roli Jamese Bonda by navíc seděl i díky tomu, že je Brit.

Proč si tedy myslet, že má Hardy k roli Jamese Bonda blíž než ostatní? V rozhovoru pro The Daily Beast totiž odmítl komentovat spekulace, zda převezme žezlo po Craigovi: „Mezi námi herci se říká, že pokaždé, když o nějaké roli mluvíte, jste automaticky ze hry. Proto jednoduše nemohu nic komentovat.“

Nešetřil však slovy chvály na konto režiséra Chrise Nolana, o němž se v souvislosti s Jamesem Bondem mluví jako o možném nástupci Sama Mendese.

reklama

reklama