Bude z Baby Drivera nejlepší film roku? Nový akčňák má fenomenální recenze!

Původní režisér Ant-Mana se vrací v prvotřídní formě.
Baby Driver
TriStar Pictures

reklama

Edgar Wright má za sebou výborné komedie Soumrak mrtvých, Jednotka příliš rychlého nasazení, Scott Pilgrim proti zbytku světa a U Konce světa. Jeho čtvrtým filmem měl být Ant-Man, kterého u Marvelu chystal asi 8 let, nakonec se ale jeho vize rozešla s tou studiovou.

Co se dělo dál? Wright mravenčího superhrdinu opustil a vrhnul se na hudební akčňák Baby Driver, v němž si Ansel Elgort (Hvězdy nám nepřály) zahrál brilantního řidiče, který zdrhá před svými mafiánskými kolegy. Film už z trailerů vypadal jako našlapaná originální pecka (ten nejlepší máte nahoře v playeru). A první recenze kupodivu tvrdí, že upoutávky vůbec nelhaly!

Baby Driver
Autor: TriStar Pictures Baby Driver

Situace je dokonce tak sluníčková, že zatím vyšlo 44 recenzí a úplně všechny filmu  zvedají palec nahoru. Baby Driver tak má na „recenze-sbírajícím“ webu Rotten Tomatoes úchvatných 100%, přičemž se průměrné hodnocení ustálilo na 8,4/10. Časem se určitě najde někdo, komu se Wrightova novinka nebude líbit. Prozatím ale jede na stoprocentní vlně, takže nás zatraceně těší, že se 27. července podívá i do českých kin.

reklama

reklama