Režisér Deadpoola 2 servíruje novou akční komedii s Bradem Pittem. V prvním českém traileru je schovaná Sandra Bullock

Skvělé obsazení, stylová zápletka i talent za kamerou. Očekávaný akčňák Bullet Train má v rukou všechny trumfy.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bullet Train
Columbia Pictures

reklama

Na papíře vypadá všechno v nejlepším pořádku. V hlavní roli Brad Pitt, který si v posledních letech vybírá projekty snad ještě důsledněji než dříve, několik dalších atraktivních jmen ve vedlejších úlohách (Michael Shannon, Sandra Bullock, Aaron Taylor-Johnson) a především na režijní stoličce usazený David Leitch. Ten se díky filmům jako John Wick, Deadpool 2, Atomic Blonde či Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw stal jedním z nejvyhledávanějších hollywoodských tvůrců co se týče akčního žánru.

I zápletka snímku Bullet Train zní velmi atraktivně: Pětice zabijáků se ocitne v japonském rychlovlaku a jejich mise se samozřejmě budou rozmanitě překrývat a křížit. Půjde přitom i o tajemný kufřík a každý ze stylových nájemných vrahů se bude pyšnit specifickou minulostí. Co víc chtít?

Bullet Train
Autor: Columbia Pictures Bullet Train

První ukázka naznačila, že se bude jednat spíše o akční komedii nežli temný thriller a že si Pitt roli ukecaného vrahouna náramně užívá; údajně si naprostou většinu svých kaskadérských kousků odehrál sám. V roli operátorky lze slyšet a částečně i vidět oblíbenou Sandru Bullock a my budeme zvědaví, jak moc prostoru vlastně dostane.

Zdali bude výsledný film stejně svižný jako stylová ukázka, se pak dozvíme v polovině července, kdy by se měl Bullet Train objevit v našich kinech.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!